„Ryto“ varžovų susidūrime – triuškinanti „Lenovo“ pergalė

2022-11-02 21:52

„Lenovo“ po šios pergalės dalinasi 1-2 H grupės vietomis su Atėnų „Peristeri“. Tuo metu „Bnei“ su viena pergale ir dviem pralaimėjimais kartu su Vilniaus „Rytu“ užima 3-4 vietas.

Nuotr.: FIBA

Triuškinančią pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Vilniaus „Ryto“ varžovai Tenerifės „Lenovo“ (2-1).

Ispanijos klubas išvykoje 95:57 (23:22, 25:13, 29:10, 18:12) sutriuškino Herclijos „Bnei“ krepšininkus (1-2).

Į pergalę Tenerifės ekipą vedė Sasu Salinas. Suomis per 25 minutes pelnė 18 taškų (3/3 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Izraelio klubo gretose išsiskyrė Biramas Faye, kuris per 28 minutes surinko 17 taškų (7/8 dvit., 3/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

Ispanijos klubas po šios pergalės dalinasi 1-2 H grupės vietomis su Atėnų „Peristeri“. Tuo metu „Bnei“ su viena pergale ir dviem pralaimėjimais kartu su Vilniaus „Rytu“ užima 3-4 vietas.

Į kitą etapą tiesiogiai pateks pirmą vietą grupėje užėmusios komandos. Antrą ir trečią vietą užėmusios ekipos turės žaisti įkrintamąsias.

„Bnei“: Biramas Faye 17 (7/8 dvit., 6 atk. kam.), Andy Van Vlietas 14 (2/7 trit., 6 atk. kam.), Chrisas Babbas 10 (2/7 trit.).

„Lenovo“: Sasu Salinas 18 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Giorgio Šermadinis 16 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Timas Abromaitis 15 (3/4 trit.), Jaime Fernandezas 11 (2/5 trit.), Bruno Fitipaldo 8 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Marcelinho Huertas 7 (8 rez. perd.).