FIBA atrankose – solidūs LKL vidurio puolėjai

2022-11-11 09:05

Argentinos rinktinei atstovaujantis „Wolves“ centras Marcosas Delia pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų. „Šiaulių“ atstovas Jonas Zohore Danijos rinktinei pridėjo 13 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 17 naudingumo balų.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Prasidėjus FIBA atrankos langui solidžius pasirodymus surengė „Betsafe-LKL“ rungtyniaujantys vidurio puolėjai.

„Wolves“ atstovas Marcosas Delia per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, 3 prasižengė ir 4 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Delios atstovaujama Argentinos rinktinė atrankoje į 2023-ųjų pasaulio čempionatą 69:80 (20:20, 13:21, 19:20, 17:19) nusileido Dominikos Respublikai bei šiek tiek susikomplikavo savo padėtį.

Daugiausia pataiko: Jonas Zohore Bergstedt

Argentiniečiai su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais dalijasi E grupės 3-4 vietomis. Iš 6 komandų grupės į planetos pirmenybes pateks 3 rinktinės.

Tiesa, į čempionatą keliaus ir viena 4-ą vietą grupėje užėmusi rinktinė. Tai spręsis pagal įmestų ir praleistų taškų santykį.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį argentiniečiai išvykoje stos į kovą su Bahamų rinktine.

Tuo metu „Šiauliuose“ rungtyniaujantis Jonas Zohore surinko dvigubą dublį, bet jo atstovaujama Danijos rinktinė kvalifikacijoje į Europos čempionato atranką 70:74 (17:23, 18:16, 11:18, 24:17) nusileido Slovakijos krepšininkams.

Centras per 29 minutes surinko 13 taškų (4/11 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, po 2 kartus atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė ir suklydo, kartą perėmė kamuolį bei surinko 17 naudingumo balų.

Danai su 0 pergalių per 3 turus atrankos D grupėje žengia paskutinėje vietoje. Iš 4 komandų grupės į pagrindinį EČ atrankos turnyrą žengs pirmą vietą užėmusi rinktinė.

Likusios komandos žais papildomas kvalifikacijos į atranką varžybas.

Danai sekmadienį išvykoje susikaus su Šiaurės Makedonijos komanda.