Pasaulio čempionato atrankoje – slovėnų triumfas prieš Izraelį

2022-11-11 16:43

Edo Muričiaus ir Mihos Laporniko tandemas padėjo slovėnams pasaulio čempionato atrankos lange 75:62 įveikti Izraelio rinktinę.

Nuotr.: FIBA

Pasaulio čempionato atrankos lange Slovėnijos rinktinė (6-3) žengė dar vieną žingsnį į priekį. Slovėnai svečiuose 75:62 (15:18, 23:16, 18:17, 19:11) nugalėjo Izraelio rinktinę (3-6).

Nugalėtojus į priekį vedė Edo Muričiaus ir Mihos Laporniko tandemas. Muričius per 28 minutes pelnė 16 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu Lapornikas per 32 minutes taip pat pridėjo 16 taškų (1/1 dvit., 3/9 trit., 5/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas bei 13 naudingumo balų.

Izraelio rinktinę bandė tempti Tomeras Ginatas, per 26 minutes pelnęs 12 taškų (1/4 dvit., 3/3 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį bei surinkęs 17 naudingumo balų.

Slovėnai J grupėje su šešiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais žingsniuoja antri, o tris laimėjimus ir šešias nesėkmes turinti Izraelio rinktinė užima ketvirtąją vietą.

Slovėnija: Edo Muričius (3/9 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam.) ir Miha Lapornikas (3/9 trit., 5/7 baud., 4 rez. perd.) po 16, Žiga Samaras 13 (4/7 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd., 16 naud. bal.).

Izraelis: Tomeras Ginatas 12 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Baras Timoras 9, Nimrodas Levi 8.