Adrijos lygoje – dar vienas galingas Valinsko pasirodymas

2022-11-19 11:52

Paulius Valinskas surinko 19 taškų ir 30 naudingumo balų, o jo atstovaujama FMP Adrijos lygoje po 7 turų yra iškovojusi 6 pergales.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Paulius Valinskas toliau dominuoja Adrijos lygoje, o jo atstovaujama Belgrado FMP (6-1) skina pergales.

Lietuvio vedama FMP savo aikštėje 101:97 (33:24, 22:29, 24:13, 22:31) palaužė Skopjės MZT (1-6).

Valinskas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas surinko 19 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 10/11 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 9 išprovokuotas pražangas ir 30 naudingumo balų.

Lietuviui geriausiai talkino 16 taškų įmetęs Trentas Frazieras.

26-erių Valinskas Adrijos lygoje šį sezoną per 25 minutes fiksuoja 14,8 taško, 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir 18,2 naudingumo balo statistiką.

FMP su 6 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu žengia antroje Adrijos lygos vietoje, į priekį užleisdama tik Belgrado „Partizan“ (6-0).