Fantastišką lemiamą ataką surengusią „Hawks“ išgelbėjo 19-metis naujokas

2022-11-20 10:24

Atlantos „Hawks“ lemiamai atakai turėjo tik 3,8 sekundės, tačiau ekipa spėjo įveikti „Raptors“ gynybą ir aidinti sirenai įmesti iš po krepšio. „Hawks“ triumfavo 124:122, o pergalingą šūvį atliko 19-metis naujokas.

Nuotr.: USA TODAY Sports – Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports – Scanpix

NBA pirmenybėse Atlantos „Hawks“ (10-6) įspūdingu paskutiniu mačo epizodu išplėšė pergalę.

Aidint sirenai A.J. Griffinas pelnė dvitaškį iš po krepšio, o „Hawks“ savo aikštėje per pratęsimą 124:122 (29:31, 26:31, 27:27, 29:22, 13:11) įveikė Toronto „Raptors“ (9-8).

Likus 3,8 sekundės OG Anunoby išprovokavo pražangą ir dviem taikliais baudų metimais išlygino rezultatą (122:122).

Rezultatyvūs perdavimai 12

Lemiamoje „Hawks“ atakoje kamuolys buvo atiduotas lyderiui Trae Youngui, kuris greitai perbėgo pusę aikštės ir taip sutraukė gynybą, kad jo komandos draugas A.J. Griffinas liko visiškai laisvas.

Youngas atliko tolimą perdavimą ir pakabino kamuolį, o jį priėmęs Griffinas metimu iš po krepšio aidinti sirenai pelnė dvitaškį bei „Hawks“ padovanojo pergalę.

„Tinkamu laiku atsidūriau tinkamoje vietoje, – po pergalės sakė mačo herojus 19-metis 198 cm ūgio Griffinas. – Jaučiau, kad varžovai mus paspaus, anksti tai pastebėjau. Pamaniau, kad sėlinsiu už jų, būtent taip ir atsitiko.“

Šiais metais NBA naujokų biržoje 16 šaukimu pasirinktas Griffinas pratęsime pelnė 8 iš 13 komandos taškų. Iš viso atletas surinko 17 taškų.

Nugalėtojams Trae Youngas per 41 minutę pelnė 33 taškus (10/17 dvit., 2/4 trit., 7/9 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

De'Andre Hunteris pridėjo 22 taškus, o Clintas Capela surinko 18 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Scottie Barnesas pelnė 28 taškus ir užfiksavo asmeninį sezono rekordą. OG Anunoby pridėjo 27 taškus.

Toronto ekipos gretose naudingiausiai žaidė Thaddeusas Youngas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (9/10 dvit.), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Hawks“: Trae Youngas 33 (10/17 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud., 12 rez. perd.), De'Andre Hunteris 22 (4/11 dvit., 11/14 baud., 5 atk. kam.), Clintas Capela 18 (9/13 dvit., 14 atk. kam., 3 blok.), Dejounte Murray (6/12 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir A.J. Griffinas (7/9 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam.) po 17, Johnas Collinsas 9 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Raptors“: Scottie Barnesas 28 (7/21 dvit., 4/8 trit., 11 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok.), OG Anunoby 27 (10/18 dvit., 0/6 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Thaddeusas Youngas 18 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Malachi Flynnas 17 (4/6 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.), Fredas VanVleetas 15 (3/7 dvit., 1/11 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 10 (5/6 dvit., 9 atk. kam.).