„Wolves“ namuose palaužė klaidose skendusius prieniškius

2022-11-21 20:32

Alytaus „Wolves“ 79:70 įveikė Prienų „Labas GAS“. Prieniškiai šiame mače suklydo net 22 kartus, kai „Wolves“ kamuolį prarado tik 9 sykius.

Nuotr.: BC Wolves

Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ (6-3). Alytiškiai namuose 79:70 (20:23, 25:11, 18:19, 16:17) įveikė Prienų „Labas GAS“ krepšininkus (0-9), kuriems tai buvo devintasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nuo varžovų atitrūko antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet surengė spurtą 11:4 ir įgijo dviženklę persvarą (45:34).

Po pertraukos alytiškiai iniciatyvos nepaleido ir pranašumą tik augino. Po dar vienos geros „Wolves“ atkarpos trečiojo kėlinio pradžioje „Labas GAS“ jau atsilikinėjo triuškinamai – 34:54.

Tiesa, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo 53:63.

Ketvirtajame kėlinyje „Labas GAS“ atkūrė intrigą ir buvo priartėję iki 5 taškų (65:70), tačiau šeimininkai arčiau svečių neprisileido ir šventė nelengvą pergalę.

Prieniškiai šiame mače suklydo net 22 kartus, kai „Wolves“ kamuolį prarado tik 9 sykius.

Alytaus komandai Hugo Invernizzi per 28 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 3/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Prienų ekipos gretose išsiskyrė Justinas Jogminas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 23 naudingumo balai.

Po šios pergalės „Wolves“ su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais dalijasi 4-5 vietomis, tuo metu devintąjį pralaimėjimą patyręs „Labas GAS“ klubas lieka turnyrinės lentelės dugne.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 18 (7/15 dvit., 1/9 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Hugo Invernizzi 14 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 9 (3/4 trit.), Marcosas Delia (9 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis (4/6 dvit., 6 rez. perd.) po 8, Eigirdas Žukauskas 7 (2/7 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.).

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 16 (2/3 trit., 8/9 baud.), Justinas Jogminas 12 (5/6 dvit., 9 atk. kam.), Dominykas Domarkas 10 (5 atk. kam.), Doko Šaličius (3/10 dvit., 5 kld.) ir Rokas Gadiliauskas (5/6 baud., 7 atk. kam.) po 9, Karolis Giedraitis 8 (1/6 trit., 4 rez. perd.).