Puolime driokstelėjęs Musa padėjo „Real“ atlaikyti Valensijos šturmą

2022-11-22 23:55

Džananas Musa pelnė 28 taškus, o jo vedamas Madrido „Real“ 80:73 įveikė „Valencia“. Dviženklį deficitą panaikinusi „Valencia“ likus 67 sekundėms iki mačo pabaigos turėjo galimybę perlaužti rungtynes, bet šia proga nepasinaudojo.

Nuotr.: Juan Navarro/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Juan Navarro/Euroleague Basketball via Getty Images

Džananas Musa siautėjo puolime ir jo vedamas Madrido „Real“ (6-3) iškovojo šeštąją pergalę Eurolygoje.

Madrido klubas išvykoje 80:73 (31:19, 10:12, 18:15, 21:27) nugalėjo „Valencia“ (4-5).

Būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė vertėsi be lyderio Chriso Joneso, kuris pajuto kelio skausmus. Mačas su kauniečiais įvyks penktadienį.

Įvairiausiomis spalvomis spindėjęs Musa per 28 minutes surinko 28 taškus (10/13 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, 2 klaidas bei 32 naudingumo balus.

Visą mačą kontroliavęs „Real“ trečiajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą (56:40), tačiau „Valencia“ surengė atsakomąjį spurtą ir likus 67 sekundėms Samas Van Rossomas tritaškiu kirpo deficitą vos iki 3 taškų (71:74).

Vis tik kitoje aikštės pusėje Gabrielis Deckas pataikė baudų metimus, o Musa pridėjo dvitaškį ir karališkojo klubo pranašumas vėl išaugo (78:71).

Per likusias 25 sekundes „Valencia“ stebuklo nebesukūrė.

Valensijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Van Rossomas. Jis per 25 minutes pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Real“: Džananas Musa 28 (10/13 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 32 naud.), Gabrielis Deckas 16 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Petras Cornelie 10, Sergio Llullas 8 (2/4 trit.).

„Valencia“: Samas Van Rossomas 17 (5/8 trit., 4 kld.), Bojanas Dubljevičius 15 (3/7 trit.), Jaredas Harperis 11 (2/4 trit., 5/8 baud., 5 rez. perd.).