Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Kings“ laimėjo septintą kartą paeiliui

2022-11-23 06:30

Domantas Sabonis per 37 minutes surinko 9 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus, o „Kings“ išvykoje 113:109 įveikė „Grizzlies“ bei laimėjo 7 kartą iš eilės.

Nuotr.: AP-Scanpix

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (10-6) tampa nesustabdoma jėga Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Šį kartą Sakramento klubas išvykoje 113:109 (28:31, 36:28, 24:17, 25:33) įveikė Memfio „Grizzlies“ (10-8) ir iškovojo septintą pergalę iš eilės.

Šiuo metu „Kings“ yra karščiausia lygos komanda ir Vakaruose užimta 3-ąją vietą.

Sabonis nugalėtojams per 37 minutes surinko 9 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Likus žaisti mažiau nei 3 minutėms „Kings“ dar užtikrintai pirmavo (104:93), bet šeimininkai 100 sekundžių atkarpą laimėjo 8:0 ir priartėjo per vieną metimą – 101:104.

Harrisonas Barnesas pataikė keturias baudas paeiliui (108:102), tačiau Ja Morantas nepasidavė ir likus 23 sekundėms komandas skyrė tie patys 3 taškai – 105:108.

Prie baudų metimo linijos stojęs Sabonis pataikė vieną baudą (109:105), Morantas pelnė taškus su pražanga (108:109) ir nors Maliko Monko ranka nedrebėjo (111:108), „Grizzlies“ buvo arti stebuklingo išsigelbėjimo.

Likus mažiau nei 2 sekundėms De'Aaronas Foxas prasižengė prieš iš toli atakuojantį Morantą, tačiau jis prametė pirmą baudą ir tuomet buvo priverstas pramesti ir trečią, bet „Kings“ atkovojo kamuolį ir įtvirtino savo pergalę.

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė Foxas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 32 taškai (6/13 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Memfio komandai Ja Morantas per 33 minutes pelnė 34 taškus (11/18 dvit., 1/3 trit., 9/15 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.

„Grizzlies“: Ja Morantas 34 (11/18 dvit., 9/15 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Jarenas Jacksonas 22 (7/9 dvit., 1/5 trit., 5/7 baud., 5 blok.), Dillonas Brooksas 14 (6/13 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Johnas Koncharas 10 (2/6 trit., 9 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Tyusas Jonesas 8 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Santi Aldama 7 (3 per. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32 (6/13 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Harrisonas Barnesas 26 (4/8 trit., 8/8 baud., 5 kld.), Kevinas Huerteris 18 (4/7 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Malikas Monkas 14 (2/8 trit., 4 rez. perd.), Chimezie Metu 10 (5/6 dvit.), Domantas Sabonis 9 (3/7 dvit., 13 atk. kam., 8 rez. perd.).