Prieš mūšį su „Žalgiriu“ – nežinomybė dėl „Valencia“ lyderio žaidimo

2022-11-24 14:23

Chrisas Jonesas dėl kelio skausmų praleido antradienio Eurolygos rungtynes, o „Valencia“ strategas Alexas Mumbru neatskleidė, ar gynėjas galės žaisti prieš „Žalgirį“. Jonesas šį sezoną renka 15,4 taško ir 18,6 naudingumo balo statistiką.

Kauno „Žalgiris“ (5-4) penktadienį vakare stos į kovą Valensijoje, o prieš dvikovą lieka neaišku, ar šeimininkai savo gretose turės pagrindinį žaidėją.

„Valencia“ (4-5) vyr. treneris Alexas Mumbru kalbėdamas apie rungtynes, neatskleidė, ar Chrisas Jonesas galės žaisti penktadienį.

„Ar Jonesas žais? Pamatysime“, – šyptelėjęs, nežinomybę paliko buvęs krepšininkas.

Jonesas praleido antradienio dvikovą su Madrido „Real“ dėl kelio skausmų, kuriuos jis jaučia porą pastarųjų savaičių.

Šį sezoną gynėjas Eurolygoje fiksuoja 15,4 taško, 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir 18,6 naudingumo balo statistiką. Pagal pastarąjį statistikos komponentą lygoje jis rikiuojasi 6-oje vietoje.

Kalbėdamas apie „Žalgirį“ Mumbru, kaip ir Vitorijos „Baskonia“ trenerias Joanas Penarroya, išskyrė Luko Lekavičiaus ir Keenano Evanso tandemą.

„Žalgiris“ labai gerai žaidžia namuose, bet sugebėjo laimėti ir Vilberbane bei sužaidė gerą mačą Vitorijoje, išskyrus kelias ketvirtojo kėlinio minutes, – sakė Mumbru. – Evansas ir Lekavičius yra labai pavojingi. Jie gerai valdo komandą, joje turėdami didelę laisvę.

Jie fiziškai neatrodo išsiskiriantys, bet žaidžia labai kietai ir turėsime atsakyti tuo pačiu. Turime nuo pirmųjų minučių išeiti į aikštę su didžiule koncetracija ir geru mentalitetu. Turime padirbėti su rungtynių startais.“

„Valencia“ ir „Žalgirio“ akistata – penktadienį 21.45 val.

xxx
Gausim faktas, galės vėl skųstis,kad neapsigyne ir t.t ,liksim daugmaž 14-16 vietoje ai
2022-11-24
-3
Gynyba
Taigi ne vien vakar gynyba problema kazkur susigyne kazkur ne klaidos i rankas arba po klaidu greitam puolime taskai