„Wolves“ – KMT ketvirtfinalyje

2022-11-30 20:34

Prienuose 76:68 laimėjusi Alytaus „Wolves“ komanda pateko į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį.

Nuotr.: BC Wolves

Karaliaus Mindaugo taurės pirmąjį etapą pergale užbaigė ir bilietą į ketvirtfinalį iškovojo Alytaus „Wolves“ (4-2) komanda.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai paskutinėse grupės rungtynėse svečiuose 76:68 (20:22, 21:16, 17:13, 18:17) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0-6), kuri turnyre liko be pergalių.

„Wolves“ grupėje užėmė antrąją vietą, o į ketvirtfinalį iškart patenka dvi geriausios komandos. Visgi skirtumo tarp pirmosios ir antrosios vietos nėra – ketvirtfinalyje pirmųjų dviejų vietų klubai bus įtraukti į antrąjį krepšelį, o varžovą sužinos po burtų.

Rezultatyvūs perdavimai 4

KMT ketvirtfinalyje jau anksčiau vietą užsitikrino Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“. Šiandien taip pat kelialapį į ketvirtfinalį gavo Klaipėdos „Neptūnas“, šioje grupėje užėmęs pirmąją vietą.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Ahmadas Caveras, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 15 taškų (5/7 dvit., 0/5 trit., 5/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Mariaus Kiltinavičiaus treniruojamai Prienų komandai Brandonas Brownas per 29 minutes pelnė 24 taškus (3/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 6/7 baudų metimai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Neseniai prie komandos prisijungęs Domantas Vilys surinko 11 taškų ir atliko du blokus.

„Labas GAS“ gretose pirmąjį mačą sužaidė Darius Tarvydas. Jo sąskaitoje per 23 minutes buvo 4 taškai (2/4 dvit., 0/3 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 4 pražangos.

Prieniškiai po šio pralaimėjimo baigė pasirodymą šio sezono KMT turnyre.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 24 (3/7 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud., 4 kld.), Domantas Vilys (4/7 dvit., 2 blok., 4 kld.) ir Doko Šaličius (4/8 dvit., 5 atk. kam.) po 11.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 15 (5/7 dvit., 0/5 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Eigirdas Žukauskas 12 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Adas Juškevičius 11 (2/6 trit.), Kristupas Žemaitis 10, Regimantas Miniotas 9 (6 atk. kam., 3 per. kam.).