Valančiūno ir Ziono tandemas nukalė „Pelicans“ pergalę San Antonijuje

2022-12-03 07:31

Jonas Valančiūnas surinko 21 tašką ir 11 atkovotų kamuolių. Tai buvo jo devintas dvigubas dublis šį sezoną.

Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas geresnių sezono rungtynių, o jo ir Ziono Williamsono tandemas patęsė Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-8) pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Naujojo Orleano klubas išvykoje šį kartą 117:99 (26:24, 23:28, 32:19, 36:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (6-17) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui ir aštuntąją per pastarąsias 10 rungtynių.

Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas įmetė 21 tašką (7/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Devintąjį sezono dvigubą dublį surinkusio JV +/- rodiklis buvo +14.

Greggo Popovichiaus ant suolo neturėję šeimininkai „Pelicans“ į priekį paleido po pertraukos, kai trečiojo kėlinio pabaigą pralaimėjo 4:18 – 71:81.

Popovichius buvo arenoje, tačiau nevadovavo komandai dėl atliktos medicininės procedūros.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Zionas Williamsonas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 30 taškų (9/12 dvit., 0/2 trit., 12/13 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Pastarasis rezultatas yra jo karjeros rekordas.

„Buvau prie baudų metimų linijos ir nugirdau, kaip „Spurs“ žaidėjas komandos draugui sakė neleisti Ziono į kairę pusę, – pasakojo Trey Murphy. – Jis atsakė, kad stengiasi, bet tai nėra taip lengva. Aš atsakiau: „Taip, jis didelis vyrukas. Aš atsiprašau.“

„Spurs“ tai buvo dešimtoji nesėkmė iš eilės. Tai antra ilgiausia klubo pralaimėjimų serija, susilyginant su 1987-ųjų sezonu. 1989-aisiais Teksaso klubas pralaimėjo 13 sykių iš eilės.

„Spurs“: Devinas Vassellas 25 (4/11 dvit., 5/12 trit.), Keldonas Johnsonas 15 (6/15 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam.), Charlesas Bassey 11 (5/5 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Keita Batesas-Diopas (2/3 trit.) ir Romeo Langfordas po 10, Tre Jonesas 9 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Zachas Collinsas (0/5 trit., 6 atk. kam.) ir Isaiah Roby (5 atk. kam.) po 7.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (9/12 dvit., 12/13 baud., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (7/9 dvit., 11 atk. kam.), Trey Murphy 17 (5/12 trit.), Naji Marshallas (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.) ir Jose Alvarado (3/7 trit., 5 rez. perd.) po 15, Larry Nance'as 7 (7 atk. kam.).