Bendžius žaidė rezultatyviai, bet ant lietuvio klubo pyktį išliejo „Emporio Armani“

2022-12-04 22:04

Eimantas Bendžius pelnė 15 taškų, tačiau jo atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ 63:92 nusileido Milano „Emporio Armani“.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Septynių pralaimėjimų seriją Eurolygoje fiksuojantis Milano „Emporio Armani“ (8-1) pyktį išliejo Italijos krepšinio lygoje.

Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 92:63 (22:20, 28:6, 32:20: 10:17) įveikė Eimanto Bendžiaus atstovaujamą Sasario „Banco di Sardegna“ (3-6).

Bendžius per 28 minutes surinko 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/5  baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, blokuotas metimas, klaida ir 17 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Milano krepšininkai visus reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:6 ir į pertrauką išėjo pirmaudami 50:26, po trijų ketvirčių „Emporio Armani“ priekyje buvo 82:46.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė komandos naujokas Timothe Luwawu-Cabarrot. Prancūzas per 21 minutę pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Milano ekipa su 8 pergalėmis per 9 turus žengia antra, tuo metu Sasario klubas su 3 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais dalijasi 10-11 vietomis.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 15, Geraldas Robinsonas 12, Chrisas Dowe'as 11, Jamalas Jonesas 9.

„Emporio Armani“: Timothe Luwawu-Cabarrot 21 (3/3 trit.), Billy Baronas (6 atk. kam,) ir Brandonas Daviesas po 16, Nicolo Melli 9.