Taikliai tritaškius metęs Sirvydis G lygoje surengė rezultatyvų pasirodymą

2022-12-06 07:38

Deividas Sirvydis pataikė 6 tritaškius ir pelnė 26 taškus, o jo atstovaujama Fort Veino „Mad Ants“ 132:127 įveikė Ajovos „Wolves“.

Nuotr.: 2021 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2021 Getty Images-SCANPIX

Puikų pasirodymą NBA G lygoje surengė Deividas Sirvydis, kurio atstovaujama Fort Veino „Mad Ants“ (8-3) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Lietuvio komanda namuose 132:127 (35:31, 38:38, 22:27, 37:31) įveikė Ajovos „Wolves“ (7-5) krepšininkus.

Sirvydis per 32 minutes pelnė 26 taškus (3/3 dvit., 6/11 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį komandoje žaidė tik Gabe'as Yorkas, kuris per 36 minutes surinko 36 taškus (6/11 dvit., 4/7 trit., 9/9 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose išsiskyrė Luka Garza, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 44 taškai (15/25 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), 15 atkovotų kamuolių bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

Lietuvio atstovaujama „Mad Ants“ ekipa G lygos Centrinėje konferencijoje su 8 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais žengia pirmoje vietoje.

„Mad Ants“: Gabe'as Yorkas 36 (8 rez. perd.), Deividas Sirvydis 26 (6/11 trit.), Tevinas Brownas 15, Norvellas Pelle 12 (6 atk. kam.).

„Wolves“:  Luka Garza 44 (15 atk. kam.), P.J. Dozieras 20 (10 atk. kam.), A.J. Lawsonas 19, C.J. Elleby 16.