Galingai finišavę panevėžiečiai vėl apgynė namų sienas

2022-12-07 18:00

Panevėžio „7bet-Lietkablis“ paskutinių 5 minučių atkarpą laimėjo 13:2 ir 79:70 įveikė Brešos „Germani“. Panevėžiečiams Europos taurėje tai buvo ketvirtoji pergalė namuose iš tiek pat galimų.

Nuotr.: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys

Namuose nepralaimintys Panevėžio „7bet-Lietkablio“ (4-3) krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę Europos taurėje.

Nenado Čanako auklėtiniai Panevėžyje vykusiame mače 79:70 (26:14, 17:22, 14:20, 22:14) įveikė Brešos „Germani“ (2-5) klubą.

Panevėžiečiams Europos taurėje „Kalnapilio“ arenoje tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, išvykoje per 3 bandymus pergalių iškovoti nepavyko.

Po šios pergalės panevėžiečiai su 4 pergalėmis per 7 turus dalijasi 4-5 A grupės vietomis.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje po dviejų Gabrieliaus Maldūno dvitaškių iš eilės susikrovė dviženklę persvarą (19:9). Po dviejų kėlinių panevėžiečiai pirmavo 43:36.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo svečiai ir po Nicola Akele tritaškio rezultatas tapo lygus – 47:47. Prieš lemiamą susitikimo kėlinį „7bet-Lietkabelis“ pirmavo minimaliu pranašumu (57:56).

Ketvirtajame ketvirtyje vyko atkakli kova, o likus 5 minutėms 68:66 pirmavo svečiai. Visgi paskutinių 5 minučių atkarpą Čanako auklėtiniai sužaidė puikiai, panevėžiečiai praleido vos 2 taškus, patys pelnė 13 ir pasiekė ketvirtąją pergalę Europos taurėje.

Puikiai šeimininkų puolimą valdė ir gerai kamuolius komandos draugams skirstė po 5 rezultatyvius perdavimus atlikę Jamelas Morrisas ir Kristianas Kullamae, Željko Šakičius pridėjo 4.

Panevėžio komandai Vytenis Lipkevičius per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 2 kamuolius perėmė bei surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviausias buvo Morrisas, per 25 minutes pelnęs 13 taškų (2/8 dvit., 2/5 trit,). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.

Panevėžio komanda sulaukė po daugiau nei mėnesio į aikštelę sugrįžusio Šakičiaus. Kroatas per 21 minutę surinko 6 taškus (0/2 dvit., 2/3 trit.), 1 atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 naudingumo balus.

Brešos ekipos gretose išsiskyrė Amedeo Della Valle, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 13 (2/8 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Gyorgyjus Golomanas (4/5 dvit.) ir Benas Griciūnas (4/7 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Vytenis Lipkevičius 9 (2/3 trit., 7 atk. kam.).

„Germani“: Amedeo Della Valle (2/4 trit., 6 rez. perd.) ir C.J. Massinburgas (3/5 trit.) po 14, Kenny Gabrielis 13 (2/4 trit., 10 atk. kam.), Tai Odiase 7 (3 blok.).