Pažėra kaimyninėje lygoje buvo per plauką nuo trigubo dublio

2022-12-08 13:53

Tadas Pažėra surinko 23 taškus, 12 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotus kamuolius, tačiau jo atstovaujama Pernu „Sadam“ 86:91 nusileido Tartu „Ulikool“.

Nuotr.: Nästik
Nuotr. Nästik

Nuostabų pasirodymą Latvijos-Estijos krepšinio lygoje surengė Tadas Pažėra, tačiau tai jo atstovaujamai Pernu „Sadam“ (4-6) ekipai pergalės neatnešė.

Estijos klubas namuose dviejų pratęsimų dramoje 86:91 (19:20, 14:19, 16:15, 18:13, 13:13, 6:11) nusileido Tartu „Ulikool“ (10-3) komandai.

Pažėra buvo arti trigubo dublio, lietuvis aikštėje praleido net 42 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/12 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, kartą blokavo varžovų metimą, 6 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

GM: 3

24-erių šiaulietis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandos krepšininkas. Tai buvo antrosios gynėjo rungtynės naujoje komandoje, pirmajame mače Pažėra pelnė 25 taškus.

Varžovų gretose išsiskyrė Tomas Pavelka, kuris surengė įspūdingą pasirodymą ir per 35 minutes surinko 24 taškus (10/11 dvit., 4/8 baud.), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą ir 47 naudingumo balus.

Pernu klubas Latvijos-Estijos lygoje su 4 pergalėmis per 10 turų žengia devintas.

„Sadam“: Tadas Pažėra 23 (12 rez. perd., 9 atk. kam.), Ivo Vanas Tammas 17 (14 atk. kam.), Sverre Aav 15, Matthew McCarthy 13.

„Ulikool“: Tomas Pavelka 24 (14 atk. kam.), Andrii Voinalovychas 21 (10 atk. kam.), Leemetas Bockleris 16.