Po „Celtics“ centro galingo dėjimo buvo ilgam sustabdytos rungtynės

2023-01-02 08:37

Roberto Williamso dėjimas pakreipė lanką, o tai pastebėję teisėjai sustabdė rungtynes. Atstatomieji darbai vyko maždaug 40 minučių, lankas galiausiai buvo pakeistas.

Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Roberto Williamso galingas dėjimas sustabdė Bostono „Celtics“ ir Denverio „Nuggets“ rungtynes beveik 40 minučių.

Iki ketvirtojo pabaigos likus beveik 7 minutėms, teisėjai sustabdė rungtynes, pastebėję, jog vienas iš krepšių nėra tiesus.

Williamsas galingai įkrovė iš viršaus likus 8 rungtynėms ir su jėga užsikabino, kas pakreipė lanką.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Po šios atakos komandos dar kelis kartus organizavo žaidimą, bet arbitrai pastebėjo problemą ir sustabdė mačą.

„Ball“ arenos personalas ėmė intensyviai darbuotis, mėgindami ištiesinti lanką. Dėjimo autorius Williamsas negalėjo patikėti tuo, kas vyksta.

Galiausiai lankas buvo pakeistas, komandoms buvo leista surengti trumpą apšilimą.

Iki pertraukėlės „Nuggets“ buvo priekyje 110:97, o pratęsus rungtynes laimėjo 123:111.

Galingai pasirodęs Nikola Jokičius sumetė 30 taškų (8/11 dvit., 2/2 trit., 8/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ pasiekė 10 pergalę per paskutines 12 rungtynių.

Jaylenas Brownas pelnė 30 taškų (8/12 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), Jaysonas Tatumas surinko 25 taškus (7/12 dvit., 0/4 trit., 11/14 baud.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (8/11 dvit., 2/2 trit., 8/8 baud., 12 atk. kam., 12 rez. perd., 51 naud.), Bruce'as Brownas 21 (4/8 dvit., 4/6 trit.), Michaelas Porteris 19 (4/6 dvit., 3/7 trit.), Aaronas Gordonas 18 (5/11 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Nah'Shonas Hylandas 17 (4/5 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Vlatko Čančaras 8 (2/3 trit.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30 (8/12 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam., 31 naud.), Jaysonas Tatumas 25 (7/12 dvit., 11/14 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Derrickas White'as 13 (2/5 trit.), Grantas Williamsas 9 (5/5 baud., 5 atk. kam.), Alas Horfordas (2/6 trit., 6 atk. kam.) ir Robertas Williamsas (4/4 dvit., 6 atk. kam.) po 8.