Ispanijoje – nuostabus Jokubaitis ir triuškinama „Barcos“ pergalė

2023-01-07 23:46

Rokas Jokubaitis pelnė 13 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o „Barcelona“ 104:70 sutriuškino Sevilijos „Real Betis“.

Nuotr.: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Lengvą pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (12-3).

Katalonai namuose 104:70 (29:21, 25:15, 22:16, 28:18) nepasigailėjo Sevilijos „Real Betis“ (3-12).

Rokas Jokubaitis per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 sykius suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvis pasiekė naują rezultatyvių perdavimų rekordą Ispanijos ACB lygoje. Ankstesnis gynėjo rekordas – 8 rezultatyvūs perdavimai. Taip pat tai buvo pirmasis 22-ejų krepšininko dvigubas dublis.

Lietuvio auklėtiniai reikalus susitikime išsprendė dar iki ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo 54:36. Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas.

Barselonos komandai Jamesas Nnaji per 20 minučių pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Sevilijos ekipos gretose išsiskyrė Shannonas Evansas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 23 taškai (5/8 dvit., 0/3 trit., 13/18 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

„Barcelona“: Jamesas Nnaji (6/7 dvit.) ir Cory Higginsas (3/4 trit.) po 16, Nikola Mirotičius 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Rokas Jokubaitis (3/5 trit., 10 rez. perd., 4 kld.) ir Janas Vesely (6/6 dvit.) po 13, Oscaras da Silva 11 (3/3 trit.), Kyle'as Kuričius 10 (2/6 trit.).

„Real Betis“: Shannonas Evansas 23 (5/8 dvit., 13/18 baud., 5 rez. perd., 29 naud.), B.J. Johnsonas 20 (4/6 dvit., 4/8 trit.), Dairis Bertans 11 (3/8 trit.).