Panevėžiečiai stringa: Europos taurėje – trečia nesėkmė paeiliui

2023-01-11 18:00
Nuotr.: 7bet-Lietkabelis

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4-6) Europos taurėje įkrito į duobelę. Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienio vakare namie 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25) nusileido Ukrainos ekipai Slobožanskės „Prometey“ (6-4) ir pralaimėjo jau trečią kartą paeiliui.

Aukštaitijos komanda taip pat pralaimėjo antrąsias rungtynes paeiliui namuose. Prieš tai savo arenoje buvo pasiektos visos keturios sezono pergalės.

Panevėžių ekipa ir toliau vertėsi be traumuoto Željko Šakičiaus, susitikime dėl šeimyninių priežasčių nežaidė ir kitas puolėjas Paulius Murauskas.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo 13 taškų pranašumą (18:5), tačiau jau po dviejų kėlinių jis buvo ištirpęs iki 1 taško (34:33).

Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Likus 2 minutėms ir 15 sekundžių Benas Griciūnas dvitaškiu deficitą nukirpo iki 1 taško (69:70).

Visgi Ondrejus Balvinas pelnė dvitaškį su pražanga, Jamesas Dickey pridėjo du taškus, Calebas Agada ir D.J. Stephensas sumetė baudas, o 9:0 spurtavęs „Prometey“ pabėgo per 10 taškų (79:69) ir šventė pergalę.

Panevėžio komandai Vytenis Lipkevičius per 33 minutes pelnė 10 taškų (1/5 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausias su 15 taškų (3/9 dvit., 3/9 trit.) buvo Jamelas Morrisas.

Tuo metu Gyorgy Golomanas surinko dvigubą dublį – 13 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių.

Slobožanskės ekipos gretose išsiskyrė Calebas Agada, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (5/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gianas Clavellis, per 28 minutes pelnęs 19 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit.).

Kitą savaitę „7bet-Lietkabelis“ svečiuose žais su Ulmo „Ratiopharm“. Mačas prasidės trečiadienį (sausio 18 d.) 20.45 val.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 15 (3/9 dvit., 3/9 trit.), Gyorgy Golomanas 13 (6/10 dvit., 10 atk. kam.), Benas Griciūnas 12 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 10 (2/6 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Prometey“: Calebas Agada (5/10 dvit., 6/6 baud., 9 rez. perd., 26 naud.) ir Gianas Clavellis (3/7 trit.) po 19, D.J. Stephensas 14 (4/4 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Ondrejus Balvinas 10 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.).