Siautėjęs Mažeika privertė pasiduoti „Žalgirio“ dublerius

2023-01-12 20:40

Martynas Mažeika pelnė 25 taškus, o jo vedami kretingiškiai 75:71 šventė pergalę Kaune.

Nuotr.: L. Šeputis

Martynas Mažeika surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą, o jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (10-15) laimėjo prieš vienus iš „7bet-NKL“ lentelės lyderių.

Arimanto Mikaločiaus treniruojamas Kretingos klubas išvykoje 75:71 (20:19, 17:18, 12:13, 26:21) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (19-6).

Mažeika per 29 minutes surinko 25 taškus (5/10 dvit., 3/7 trit., 6/9 baud.), atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 16 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Mažeika baudos metimu išlygino rezultatą – 66:66, o Rytis Zabita pataisė antrą netaiklų komandos draugo metimą ir kretingiškiai išsiveržė į priekį (68:66).

Kitoje aikštės pusėje tolimą metimą prametė Dovydas Butka, tačiau likus 20 sekundžių tritaškį įsūdė M. Mažeika (71:66). Tiksint paskutinėms 18 sekundžių tuo pačiu atsakė Liutauras Lelevičius (69:71), bet galop pergalę baudomis įtvirtino M. Mažeika ir Maksymas Lutsenko.

Kauno komandai Liutauras Lelevičius per 32 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/10 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 20 (4/6 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam.), Gytis Nemeikša 10 (6/8 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Motiejus Krivas 9 (3/8 dvit., 5 atk. kam., 5 kld.), Dovydas Butka (2/8 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.) ir Matas Vokietaitis po 8.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 25 (5/10 dvit., 3/7 trit., 6/9 baud., 4 rez. perd.), Rytis Zabita 13 (5/8 dvit.), Maksymas Lutsenko 11 (3/8 dvit.).