Milvokyje – Holiday sezono rekordas, išvarytas Lopezas ir „Bucks“ triumfas

2023-01-18 06:35

Ketvirtajame kėlinyje apsistumdyme sudalyvavęs Brookas Lopezas buvo išvarytas iš aikštės, tačiau Jrue Holiday pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą – pelnė 37 taškus bei padėjo Milvokio „Bucks“ 130:122 įveikti Toronto „Raptors“. Pralaimėjusiems Fredas VanVleetas surinko 39 taškus.

Nuotr.: RS–Scanpix

Jrue Holiday surengė rezultatyviausią sezono pasirodymą ir jo vedama Milvokio „Bucks“ (29-16) iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Be traumuoto Giannio Antetokounmpo vis dar besivertęs Milvokio klubas savo aikštėje 130:122 (44:34, 23:40, 38:23, 25:25) įveikė Toronto „Raptors“ (20-25).

Holiday per 35 minutes pelnė 37 taškus (11/16 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir blokavo metimą.

Rezultatyvūs perdavimai 7

37 taškai – Holiday rezultatyvumo rekordas šiame sezone. Iki šiol jo geriausias pasiekimas buvo 35 taškai, kuriuos gynėjas surinko praėjusiame mače su Indianos „Pacers“.

Atmosfera pradėjo kaisti likus beveik 7 minutėms iki rungtynių pabaigos, kai „Bucks“ pirmavo vos per vieną metimą (113:110). Apsistumdyme sudalyvavęs Brookas Lopezas užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės.

Iki išvarymo Lopezas per 29 minutes spėjo pelnyti 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.).

Tuo metu „Raptors“ gretose techninių pražangų už šį epizodą sulaukė O.G. Anunoby ir Jamaalas Magloire'as.

Per lemiamą ketvirtį 9 taškus pelniusio Holiday traukiama Milvokio ekipa nepaleido iniciatyvos iš rankų ir įsirašė dar vieną pergalę.

Toronto ekipos gretose išsiskyrė Fredas VanVleetas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 39 taškai (9/16 dvit., 6/12 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir klaida.

„Bucks“: Jrue Holiday 37 (11/16 dvit., 5/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Graysonas Allenas 25 (4/8 dvit., 4/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Brookas Lopezas 19 (4/7 dvit., 3/5 trit., 2 blok.), Joe Inglesas 15 (2/3 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Bobby Portisas 12 (5/8 dvit., 12 atk. kam.), Patas Connaughtonas 10 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Jordanas Nwora 7.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 39 (9/16 dvit., 6/12 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Gary Trentas 28 (6/10 dvit., 4/9 trit., 4 per. kam.), Pascalis Siakamas 23 (7/9 dvit., 6/11 baud., 9 atk. kam., 4 kld.), Scottie Barnesas 14 (6/12 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Preciousas Achiuwa 11 (2/7 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.).