Puikų Lillardo pasirodymą užgožė Jokičiaus trigubas dublis ir „Nuggets“ pergalė

2023-01-18 07:09

13-ąjį trigubą dublį surinkęs Nikola Jokičius pelnė 36 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Denverio „Nuggets“ 122:113 nugalėjo 44 taškus pelniusio Damiano Lillardo vedamą Portlando „Trail Blazers“.

Nuotr.: RS-Scanpix

Nikola Jokičius surinko 13-ąjį sezono trigubą dublį, o jo traukiama Denverio „Nuggets“ (31-13) iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Be vyr. trenerio Michaelo Malone'o besivertęs Denverio klubas savo aikštėje 122:113 (34:31, 39:36, 28:22, 21:24) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (21-23) ir laimėjo septintą sykį iš eilės.

Malone'ą, kuris dėl NBA saugumo protokolo negalėjo dalyvauti rungtynėse, pavadavo treneris Davidas Adelmanas.

Jokičius per 34 minutes pelnė 36 taškus (12/12 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį ir padarė 4 klaidas.

27-erių serbas yra pirmas NBA žaidėjas istorijoje, kuriam du kartus pavyko pasiekti 35 taškus ir trigubą dublį su 90 proc. pataikymu.

Vieną sykį tokį pasiekimą yra užfiksavęs ir legendinis Wiltas Chamberlainas.

Portlando ekipos gretose spindėjo Damianas Lillardas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 44 taškai (6/8 dvit., 6/12 trit., 14/14 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 2 klaidos.

Trečiajame kėlinyje „Nuggets“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (95:82), kurią svečiai iš Portlando lemiamo ketvirčio pradžioje kirpo iki 7 taškų (99:106).

Vis tik per likusias 8 minutes jiems arčiau prisiartinti nebepavyko, nes šeimininkai spurtavo 13:0 ir saugiai uždarė rungtynes.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (12/12 dvit., 9/10 baud., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Michaelas Porteris 23 (5/7 dvit., 4/6 trit.), Jamalas Murray 17 (3/8 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Bruce'as Brownas 12 (4/7 dvit.), Aaronas Gordonas 11 (3/7 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 9 (5/5 baud., 3 per. kam.), Zeke Nnaji 7 (6 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 44 (6/8 dvit., 6/12 trit., 14/14 baud., 8 rez. perd.), Jerami Grantas 18 (5/11 dvit., 2/4 trit.), Anfernee Simonsas 14 (2/10 trit., 4 kld.), Shaedonas Sharpe'as 13 (2/4 trit.).