Šeškaus išvarymu pažymėtoje dramoje „CBet“ tapo pirmąja KMT finalo ketverto dalyve

2023-01-21 15:25

Jonavos „CBet“ 76:75 įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir bendru 6 taškų pranašumu žengė į Citadele KMT finalo ketvertą. Pusfinalyje jonaviečiai susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ poros nugalėtoju.

Nuotr.: LKL

Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo pirmoji Citadele KMT finalo ketverto dalyvė. Ja tapo Glynno Watsono traukiama Jonavos „CBet“ komanda .

Jonaviečiai namuose 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir bendru rezultatu triumfavo 6 taškais. Tai bus pirmasis KMT finalo ketvertas Jonavos klubui istorijoje.

Pajūrio ekipa šiame mače vertėsi be vyr. trenerio Mindaugo Brazio ir Malieko White’o, kuriam praėjusiose rungtynėse lūžo ranka.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Virginijus Šeškus buvo nubaustas antrąja technine pražanga ir buvo išvarytas iš aikštės. Abi komandos susitikimą baigė vadovaujant vyr. trenerių asistentams.

Pusfinalyje jonaviečiai susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ poros nugalėtoju.

Siautėjęs Glynnas Watsonas per 25 minutes pelnė 28 taškus (4/7 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Mačą geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui po Gusčio dvitaškio su pražanga ir taiklaus baudos metimo pirmavo 16:8.  Visgi šeimininkai netrukus perėmė iniciatyvą, jonaviečiai ne tik pasivijo varžovus, tačiau ir persvėrė rezultatą. Po 10 minučių 21:18 pirmavo „CBet“.

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, nė vienai komandai nepavyko atsiplėšti nuo varžovų, o į ilgąją pertrauką pirmaudami 2 taškais išėjo Jonavos krepšininkai (36:34), bendrame rezultate Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo 7 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje pranašesni buvo svečiai, kurie ketvirtį laimėjo 21:16 ir prieš lemiamas 10 min. persvėrė rezultatą savo naudai (55:52). Bendrame rezultate klaipėdiečiai vis dar atsilikinėjo 2 taškais.

Lemiamame kėlinyje vyko atkakli kova, likus šiek tiek daugiau nei minutei svečiai pirmavo 69:67, tačiau tuomet tritaškį smeigė Watsonas ir suteikė Jonavos ekipai minimalų pranašumą (70:69) šiame mače bei 6 taškų persvara bendrame rezultate.

Iniciatyvos tuomet ėmėsi Deividas Gailius, kuris smeigė tolimą metimą (72:70), į tai Watsonas atsakė taikliomis baudomis ir likus 36 sek. išlygino rezultatą (72:72).

Pražangą metant tritaškį išprovokavęs Gailius dar bandė grąžinti intrigą (75:72), tačiau rungtynes baudų metimais uždarė Watsonas ir Dovis Bičkauskis (76:75).

Klaipėdiečius gelbėti bandė Deividas Gailius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 24 taškai (2/6 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„CBet“: Glynnas Watsonas 28 (4/7 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud., 28 naud.), Dovis Bičkauskis 15 (2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jeffery Garrettas 14 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Goranas Huskičius 10 (3/7 dvit.).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24 (5/8 trit., 5/6 baud.), Mindaugas Girdžiūnas 11 (7/8 baud.), Rokas Gustys 10 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Matas Jogėla 9 (1/6 trit., 7 atk. kam.), Austinas Wiley 8 (9 atk. kam., 2 blok.).