BN+: Miesto mėgėjų lygos – Kaunas. Teisėjų karai

Rytis Sabas
BN+ kūrėjas
2023-01-24 12:05
Nuotr.: KKML
Nuotr. KKML

Kaune vis dar galima pamatyti rungtyniaujantį Jasikevičių. Tiesa, ne Šarūną, o jo brolį Vytenį. Ten žaidė ir Darius Songaila, ir Tautvydas Sabonis. Mėgėjų komandų sąrašuose – ir du Lietuvos vyrų rinktinės medikai, profesoriai – Rimtautas Gudas ir Laimonas Šiupšinskas. Veteranų komandose – olimpinis prizininkas Romanas Brazdauskis ir buvę Vilniaus „Sakalų“ senbuviai – Rolandas Skaisgirys, Erikas Kučiauskas, Rolandas Matulis, dėl rungtynių sulakstantys 200 km iš sostinės į Laikinąją sostinę. Su krepšinio kamuoliu Kaune bėgioja ir „BasketNews“ atstovas Jonas Lekšas, LKF projektų vadovas Irmantas Birbalas ir Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Justas Kalinauskas.

Regis, viskas super. Juk Kaunas vadinamas Lietuvos krepšinio sostine. Tiesa, vienas mano komandos bičiulis prieš porą dienų pareiškė, kad Lietuvos krepšinio sostinė yra Vilnius, bent jau kol „Rytas“ nepralaimėjo LKL pusfinalio. Sunku ginčytis, tačiau esmė ne ta.

Taigi, Kauno krepšinio mėgėjų kovos verda. Tačiau ne tik dėl pergalių bei apdovanojimų, bet ir... dėl teisėjų. Būtent arbitrai yra pagrindinė atviros dviejų Kauno krepšinio lygų vadovų nesantaikos priežastis. 

Rengdamas šią publikaciją bendravau su abiem – Kauno krepšinio lygos vadovu Esmiraldu Sliežausku ir Kauno krepšinio mėgėjų lygos direktoriumi Rimu Navicku. Pokalbiai smarkiai skyrėsi. Jei pirmasis nenorėjo atskleisti tam tikrų finansinių dalykų, antrasis buvo atviras. Tačiau abu neslėpė antipatijos vienas kitam. 

Matote nepilną turinį. Norėdami matyti visą, užsisakykite BN+ prenumeratą.


Komentarai:


Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.