Unikalu: nuo LeBrono – 40 taškų visoms NBA komandoms

2023-01-25 08:23

LeBronas Jamesas pelnė 46 taškus, tačiau Los Andželo derbyje pergalę rezultatu 133:115 iškovojo „Clippers“ ekipa. Amerikietis tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, prieš visas lygos komandas pelniusiu 40 ar daugiau taškų.

Nuotr.: USA TODAY Sports/Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko Los Andželo derbis, o jame siautėjo LeBronas Jamesas, kuris užfiksavo neeilinį pasiekimą. Visgi tai jo atstovaujamai „Lakers“ (22-26) pergalės neatnešė.

38-erių amerikiečio vedama ekipa namų aikštelėje 115:133 (30:37, 24:40, 28:21, 33:35) nusileido to paties miesto „Clippers“ (26-24) krepšininkams.

Įspūdingai rungtyniavęs Jamesas per 32 minutes pelnė 46 taškus (7/15 dvit., 9/14 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas pirmą kartą karjeroje pelnė 40 ar daugiau taškų prieš „Clippers“, tai buvo paskutinė ekipa NBA lygoje, prieš kurią Jamesui nebuvo pavykę surinkti 40 taškų. Krepšininkas taip pat pirmą kartą karjeroje įmetė 9 tolimus metimus.

Jameso pasirodymas:

Abi komandos turėjo nuostolių. „Lakers“ gretose nerungtyniavo Anthony Davisas, Austinas Reavesas ir Loonie Walkeris. Tuo metu „Clippers“ vertėsi be Johno Wallo ir Luke'o Kennardo.

Rungtynių lūžiu tapo antrasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo net 16 taškų pranašumu (40:24). Po pirmosios mačo pusės „Clippers“ pirmavo 77:54.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Paulas George'as, per 36 minutes pelnęs 27 taškus (8/11 dvit., 3/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kawhi Leonardo sąskaitoje per 35 minutes buvo 25 taškai (11/12 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 46 (7/15 dvit., 9/14 trit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 17 (3/9 dvit., 8/13 baud., 5 rez. perd.), Thomasas Bryantas 15 (4/8 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Wenyenas Gabrielis 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Troy Brownas (1/5 trit.) ir Dennisas Schroderis po 7.

„Clippers“: Paulas George'as 27 (8/11 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kawhi Leonardas 25 (11/12 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Normanas Powellas 22 (4/7 dvit., 4/5 trit., 4 rez. perd.), Reggie Jacksonas 19 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Terance'as Mannas 17 (4/7 trit.), Robertas Covingtonas 8 (2/2 trit., 4 blok.).