FIBA įtaria, jog dopingo patikros metu Henry pridavė netikrą šlapimą.
Vitorijos „Baskonia“ suspendavo sutartį su Pierria Henry dėl žaidėjo atlikto antidopingo kontrolės testo.
FIBA suspendavo žaidėjo licenciją ir atidarė bylą dėl gynėjo, tačiau tai nebuvo dėl teigiamo testo rezultato, vakar paskelbta Ispanijos klubo pranešime.
„Baskonia“ rašė, kad suspendavimas priimtas „procedūrine tvarka“. Tiksli problema jau gali būti žinoma.
Anot Ivano Benito iš „El Correo“, FIBA įtaria, kad Henry dopingo testo metu panaudojo netikrą pavyzdį.
Benito rašo, kad testo rezultatas buvo neįtikinamas, todėl FIBA suspendavo žaidėją. „El Correo“ pažymi, kad organizacija įtaria, jog „Baskonia“ žaidėjas naudojo sintetinį šlapimą.
Jei įtarimai pasitvirtins, Henry rizikuoja, jog iš jo bus atimta krepšinio licencija keliems metams ar net visam gyvenimui.
Spalio pabaigoje į Vitoriją atvykęs Henry buvo vienas rezultatyviausių „Baskonia“ žaidėjų – Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 9,9 taško, atkovodavo po 2,8 kamuolio, atlikdavo po 6,2 rezultatyvaus perdavimo ir perimdavo po 1,4 kamuolio.
Ačiū, kad mus skaitote! Padėkite mums dar labiau.