Rezultatyviausiai žaidęs Tubelis vedė savo NCAA ekipą į pergalę

2023-01-27 12:26

Rezultatyviausiai žaidęs Ąžuolas Tubelis pelnė 18 taškų, o jo atstovaujama Arizonos „Wildcats“ 63:58 pranoko Vašingtono „Cougars“ universiteto ekipą.

Nuotr.: Wildcats Twitter
Nuotr. Wildcats Twitter

Nacionalinėje atletų koledžų asociacijoje (NCAA) Ąžuolas Tubelis surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą.

20-metis vilnietis pelnė 18 taškų, o jo atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (18-3) komanda svečiuose 63:58 (36:32, 27:26) pranoko Vašingtono „Cougars“ universiteto ekipą.

Rezultatyviausiai žaidęs lietuvis per 32 minutes pataikė 9 iš 16 dvitaškių ir prametė du baudų metimus. Jis taip pat pridėjo 12 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, bloką ir 2 klaidas.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Jam geriausiai talkino 22-ejų estas Kerras Kriisa, kuris per 35 minutes savo sąskaitoje turėjo 15 taškų (0/1 dvit., 5/10 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Pralaimėjusiems po 15 taškų pelnė Mouhamedas Gueye (6/17 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.) ir Justinas Powellas (5/9 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.). Pirmasis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus, o antrasis pridėjo 9 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Cougars“: Mouhamedas Gueye ir Justinas Powellas po 15, D.J. Rodmanas ir T.J. Bamba po 9.

„Wildcats“: Ąžuolas Tubelis 18, Kerras Kriisa 15, Pelle Larssonas 10, Kylanas Boswellas 9.