Jokičiaus ir Embiido akistatoje – monstriškas „76ers“ vedlio pasirodymas

2023-01-29 08:35

Nikola Jokičius pelnė 24 taškus, Joelis Embiidas suvertė 47, o pergalę iškovojo pastarojo vedamas Filadelfijos „76ers“.

Nuotr.: USA TODAY Sports/Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) susitiko du bene geriausi lygos centrai, o pergalę iškovojo įspūdingą formą demonstruojanti Filadelfijos „76ers“ (32-16).

Joelio Embiido vedama Filadelfijos komanda namuose 126:119 (29:38, 29:35, 38:26, 30:20) palaužė Denverio „Nuggets“ (34-16) krepšininkus bei pasiekė septintąją pergalę paeiliui.

Nesustabdomai rungtyniavęs Embiidas per 37 minutes pelnė 47 taškus (14/24 dvit., 4/7 trit., 7/10 baud.), atkovojo 18 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

18 atkovotų kamuolių – geriausias Kamerūne gimusio krepšininko sezono pasiekimas, ankstesnis centro sezono rekordas buvo užfiksuotas 2022-ųjų spalį, kuomet mače su Bostono „Celtics“ 28-erių aukštaūgis sugriebė 15 kamuolių.

Embiido pasirodymas:

Jo tiesioginis oponentas Nikola Jokičius per 38 minutes surinko 24 taškus (6/10 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Pastaruosius du sezonus serbas buvo pripažintas NBA reguliariojo sezono MVP, o abu sykius antroje vietoje balsavime liko būtent Embiidas.

Po mačo Jokičius nukėlė kepurę prieš žvėrišką pasirodymą surengusį varžovą.

„Jis yra be galo talentingas ir labai gudrus krepšininkas“, – Embiidą gyrė „Nuggets“ lyderis.

Tuo metu svarbius metimus mačo pabaigoje sumetęs „76ers“ vedlys tikino, kad tokie metimai jam atneša malonumą.

„Mesti lemiamus, ar metimus atakos laikui einant į pabaigą man yra labai smagu. Dievinu atsidurti tokiose situacijose, jose pamatai, kas yra sutverti svarbiems momentams“, – aiškino Embiidas.

Jameso Hardeno sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 13 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: Joelis Embiidas 47 (14/24 dvit., 4/7 trit., 7/10 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 6 kld.), Jamesas Hardenas 17 (3/6 trit., 13 rez. perd.), Tobiasas Harrisas (4/6 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Georgesas Niangas (4/7 trit.) po 14, De'Anthony Meltonas (3/5 trit.) ir Tyrese'as Maxey (2/5 trit., 6 rez. perd.) po 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (6/10 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok., 7 kld.), Jamalas Murray 22 (5/9 dvit., 2/7 trit., 6/7 baud., 6 rez. perd., 4 kld.), Michaelas Porteris 20 (5/9 trit., 6 atk. kam.), Aaronas Gordonas 18 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), Nah'Shonas Hylandas 11 (1/6 trit., 2 blok.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 8 (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Bruce'as Brownas 7.