Kevinas Punteris pelnė 22 taškus, o „Partizan“ 92:71 sutriuškino ASVEL

Nuotr.: Srdjan Stevanovic/GettyImages
Nuotr. Srdjan Stevanovic/GettyImages

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (11-11).

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie 92:71 (25:16, 25:20, 26:15, 16:20) sutriuškino Vilerbano ASVEL (8-14) krepšininkus.

Dominuoti Belgrado ekipa pradėjo dar pirmoje pusėje, kuomet spurtavo 25:16 ir susikrovė 9 taškų pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje. Ir šeimininkai nesustojo: surengė dar vieną atkarpą ir prieš pertrauką po Dante Exumo baudos įgijo 17 taškų pranašumą (50:33).

Po pertraukos niekas nepasikeitė: „Partizan“ toliau dominavo ir iškovojo lengvą pergalę.

Belgrado komandai Kevinas Punteris per 21 minutę pelnė 22 taškus (5/10 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Yvesas Ponsas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 14 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 14 naudingumo balų.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22 (5/10 dvit., 3/5 trit.), Dante Exumas 13 (5/6 dvit.), Mathiasas Lessortas 12 (6/6 baud.), Jamesas Nunnally 10 (2/4 trit.), Zachas LeDay 9 (7 atk. kam., 3 per. kam.), Urošas Trifunovičius 7.

ASVEL: Yvesas Ponsas (4/6 dvit., 6 atk. kam.) ir Youssoupha Fallas (7/12 dvit., 6 atk. kam.) po 14, Dee Bostas 11 (6/7 baud., 5 rez. perd.), Jonahas Mathewsas 8 (4/5 dvit.), Nando De Colo 7 (4 kld.).