Karjeros rungtynes sužaidęs Hayesas-Davisas grąžino „Fenerbahče“ į pergalių kelią

2023-02-03 21:37

Stambulo „Fenerbahče“ 101:86 įveikė Berlyno ALBA krepšininkus. Turkijos ekipa nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją Eurolygoje. Nigelis Hayesas-Davisas pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 37 naudingumo balus.

Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Du pralaimėjimus paeiliui Eurolygoje patyrusi Stambulo „Fenerbahče“ (14-9) sugrįžo į pergalių kelią. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 101:86 (31:27, 26:20, 24:14, 20:25) įveikė Berlyno ALBA (6-17), kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Nigelis Hayesas-Davisas, kuris per 30 minučių pelnė 24 taškus (6/8 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis pakartojo pelnytų taškų bei pagerino atkovotų kamuolių ir naudingumo balų rekordus Eurolygoje. Amerikietis 2021-aisiais buvo atkovojęs 8 kamuolius bei 2022-ųjų lapkritį surinkęs 31 naudingumo balą.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Atkakli kova aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio svečių deficitas siekė 4 taškus (27:31). Antrajame ketvirtyje „Fenerbahče“ spurtavo 13:3 ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (57:47).

Antroje rungtynių pusėje mačą ir toliau kontroliavo šeimininkai. Trečiajame kėlinyje Turkijos ekipa savo persvarą padvigubino (81:61). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas.

Berlyno ekipos gretose išsiskyrė Benas Lammersas, kurio sąskaitoje per 13 minučių buvo 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 13 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Nigelis Hayesas-Davisas 24 (6/8 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam., 37 naud.), Johnathanas Motley 18 (7/13 dvit.), Carsenas Edwardsas 13 (2/5 trit.), Marko Guduričius 12 (2/3 trit.), Nickas Calathesas 10 (5/6 dvit.), Dyshawnas Pierre'as 9 (2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Scottie Wilbekinas 8.

ALBA: Yannickas Wetzellis 13 (6/7 dvit.), Yovelis Zoosmanas 12 (2/4 trit.), Tamiras Blattas 11 (3/7 trit., 8 rez. perd.), Louisas Olinde (5 atk. kam.), Johannesas Thiemannas (3/9 dvit., 5 rez. perd.) ir Benas Lammersas (4/6 dvit.) po 10, Jaleenas Smithas 9 (1/6 trit., 4 rez. perd.).