Antroje rungtynių pusėje užsikūręs Vezenkovas padėjo „Oly“ patiesti čempionus

2023-02-03 22:50

Saša Vezenkovas antroje mačo pusėje pelnė 18 taškų, o Pirėjo „Olympiakos“ 76:70 įveikė Stambulo „Anadolu Efes“.

Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Antrą pergalę dviguboje Eurolygos savaitėje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (16-7) krepšininkai. Graikijos ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 76:70 (22:13, 19:18, 18:21, 17:18) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (11-12) ekipą.

Šeimininkus į priekį vedė Saša Vezenkovas, kuris per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Bulgaras per pirmąją mačo pusė pelnė 5 taškus, tačiau antroje varžovams atseikėjo net 18.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Šeimininkams puikiai pavyko stabdyti Vasilije Micičių, Shane'ą Larkiną bei Willą Clyburną. Stambulo ekipos lyderių trejetas kartu sudėjus pelnė 28 taškus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po poros minučių pirmavo 10:2. Pirmojo kėlinio viduryje „Olympiakos“ turėjo dviženklę persvarą (18:6), o po 10 minučių pirmavo 9 taškais (22:13). Antrajame ketvirtyje kova vyko atkakli kova, į ilgąją pertrauką komandos išėjo Graikijos klubui pirmaujant 10 taškų – 41:31.

Trečiajame kėlinyje Eurolygos čempionai sugebėjo sumažinti savo deficitą. Prieš lemiamas 10 min. svečiai atsilikinėjo 52:59.

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ buvo priartėjusi iki 4 taškų (58:62), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko padaryti svečiams. Susitikimo pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Olympiakos“, kuri iškovojo antrąją pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu.

Stambulo ekipos gretose efektyvumu išsiskyrė Bryantas Dunstonas, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 9 taškai (3/5 dvit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“ vertėsi be Kosto Slouko ir Aleco Peterso.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 23 (5/8 dvit., 4/8 trit.), Michalis Lountzis 13 (3/3 trit., 7 atk. kam.), Moustapha Fallas (5/5 dvit.) ir Shaquielle'as McKissicas (4 rez. perd.) po 10.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas (2/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Elijah Bryantas (3 per. kam.), Vasilije Micičius (4/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Rodrigue'as Beaubois (2/5 trit.) po 10, Ante Žižičius (4/6 dvit.) ir Bryantas Dunstonas (6 atk. kam.) po 9, Willas Clyburnas 8 (4/9 dvit., 5 atk. kam.).