Užsienio lietuvių savaitgalis: Ispanijoje – puikus Blaževičiaus pasirodymas

2023-02-04 11:00
Nuotr.: Obradoiro CAB
Nuotr. Obradoiro CAB

Tinklalapis BasketNews pristato naujovę – kiekvieną savaitgalį pateiksime įdomiausių užsienio lietuvių pasirodymus vienoje vietoje.

Šioje naujienoje rasite tiek užsienio lietuvių rungtynių tvarkaraštį, tiek jų rezultatus ir tautiečių statistiką tuoj pat po mačų pabaigos.

Vasario 4 diena, šeštadienis:

10 val. Japonijos lyga: Tokijo „Alvark“ (Dainius Adomaitis) 74:66 „Osaka“

Nuostabų sezoną Japonijoje tęsia Dainius Adomaitis. Šį kartą jo treniruojama Tokijo „Alvark“ (29-6) namuose 74:66 susitvarkė su „Osaka“ (17-18). Tai buvo jau devintoji paeiliui Adomaičio vadovaujamos komandos pergalė Japonijoje. Ji Rytų konferencijoje užima antrą vietą.

12 val. Turkijos lyga: Manisos „Buyukšehir Belediyespor“ 82:76 Bursos „Tofaš“ (Artūras Milaknis)

Artūras Milaknis aikštėje praleido 29 minutes ir per jas įmetė 13 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų. Lietuvis komandoje buvo trečias pagal rezultatyvumą.

15 val. Latvijos-Estijos lyga: Latvijos universitetas 87:82 Talino „Kalev“ (Rokas Gadiliauskas)

Rokas Gadiliauskas per 29 minutes pelnė 12 taškų (5/9 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir po dukart suklydo ir prasižengė.

16.30 val. Austrijos lyga: BBC 98:107 „Wels“ (Arvydas Gydra)

Gydra per 37 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir prasižengė 3 kartus.

17 val. Graikijos lyga: Patrų „Promitheas“ (Arnoldas Kulboka) 76:66 Kardicos AS

Kulboka per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 6/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Lietuvis tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju.

17 val. Latvijos-Estijos lyga: „Parnu“ (Tadas Pažėra) 72:60 „Valmiera“

Pažėra per 24 minutes surinko 11 taškų (5/12 dvit., 1/1 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir 5 sykius suklydo.

17 val. Rumunijos lyga: Konstancos „Athletic“ (Vytenis Čižauskas, Egidijus Mockevičius, Rapolas Ivanauskas) 72:70 Krajovos SCM

Čižauskas per 34 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 6 rezultatyvius perdavimus.

Mockevičius per 26 minutes surinko 6 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 2/3 baudų) ir 7 sugriebtus kamuolius, o Ivanausko sąskaitoje per 19 minučių buvo 5 taškai (2/6 dvit., 1/1 trit., 1/3 baudų) ir 6 atkovoti kamuoliai.

17.30 val. Rumunijos lyga: Piteščio BCM 80:81 Oradėjos CSM (Donatas Tarolis)

Tarolis per 32 minutes pelnė 6 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 1 kartą.

18.30 val. Rumunijos lyga: „Voluntari“ 76:98 Bukarešto „Rapid“ (Vaidas Kariniauskas)

Kariniauskas per 33 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, po dukart suklydo ir prasižengė. Lietuvis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

19 val. Ispanijos lyga: Badalonos „Joventut“ 73:65 Manresos BAXI (Martinas Gebenas)

Gebenas per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.

20 val. Adrijos lyga: Podgoricos „Budučnost“ 84:58 Belgrado FMP (Paulius Valinskas)

Valinskas per 34 minutes pelnė 18 taškų (4/10 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, dukart prasižengė ir suklydo 4 sykius.

21 val. Italijos lyga: Veronos „Tenezis“ 81:97 Trevizo „Nutribullet“ (Paulius Sorokas)

Sorokas per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir tris sykius suklydo.

21.45 val. Ispanijos lyga: Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (Marekas Blaževičius) 77:64 „Bilbao“

Blaževičius per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 5/7 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.