LKL nutarimai: pusfinalio startas – Eurolygos finalo ketverto savaitgalį

2023-02-07 15:52

LKL pusfinalis startuos gegužės 20 dieną. Gegužės 19-21 dienomis Kaune vyks Eurolygos finalo ketvertas.

Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Pirmadienį įvykus LKL valdybos posėdžiui, lyga praneša apie priimtus nutarimus, kurie palietė trenerių iššūkio taisyklę, sirgalių palaikymą ir LKL tvarkaraštį.

Atsižvelgus į Kaune vyksiantį Eurolygos finalo ketvertą, koreguojamos „Betsafe-LKL“ pusfinalių datos. Eurolygos pusfinaliai vyks gegužės 19 d. (penktadienį), o finalai – 21 d. (sekmadienį). Pirmosios LKL pusfinalio rungtynės buvo numatytos gegužės 19 d., tačiau priėmus pakeitimus, nuspręsta rungtynes perkelti į gegužės 20 d. (šeštadienį), o vėliau pusfinalių serijos prasitęs gegužės 22 d. (pirmadienį).

LKL Valdybos nariams posėdyje pristatyta idėja kai kurias LKL čempionato rungtynes surengti užsienyje. LKL valdyboje tokia idėja sulaukė palaikymo, tačiau kol kas lieka neaišku, ar tokios rungtynės įvyktų jau šiame sezone, taip pat tam reikėtų gauti priimančios šalies krepšinio federacijos, FIBA pritarimus.

Taip pat nutarta, kad į LKL rungtynes sirgaliams ir toliau nebus galima įsinešti garsinius signalus skleidžiančios atributikos, megafonų. Visgi išimties tvarka abiejų komandų sirgalių organizuoto palaikymo grupėms į rungtynes bus leista įsinešti ir naudoti po vieną megafoną.

Jau vakar BasketNews skelbė apie LKL nutarimą treneriams leisti panaudoti papildomą peržiūrą per lemiamas dvi rungtynių minutes.Komentarai:

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.