Sabonis žaidė galingai, o „Kings“ stebuklingai išsigelbėjo Hjustone

2023-02-09 06:37

„Kings“ išvykoje per paskutinę minutę panaikino 5 taškų deficitą ir šventė pergalę 130:128 prieš „Rockets“. Domantas Sabonis nugalėtojams surinko 22 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix

Domantas Sabonis buvo tarp rezultatyviausių rungtynių žaidėjų, o Sakramento „Kings“ (31-23) iškovojo antrąją pergalę paeiliui Teksaso valstijoje. Sakramento klubas išvykoje 130:128 (30:37, 28:25, 41:35, 31:31) įveikė Hjustono „Rockets“ (13-42).

Prieš dvi dienas „Kings“ išvykoje sutriuškino „Rockets“ – 140:120.

Sabonis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

Skirtingai nei rungtynėse prieš porą dienų, „Kings“ šiąnakt turėjo didelio vargo prieš NBA autsaiderius.

Likus žaisti pustrečios minutės Sabonis išvedė svečius į priekį (123:121), bet tuomet Jalenas Greenas surinko 7 taškus paeiliui ir „Rockets“ prieš prasidedant paskutinei minutei tvirtai pirmavo – 128:123.

„Kings“ pradėjo gelbėti De'Aaronas Foxas, iš pradžių įkrovęs kamuolį iš viršaus, o po to ir įmetęs floaterį – 127:128.

Lemiamoje atakoje Sabonis atkovojo kamuolį puolime. bet prametė dvitaškį, o dar vieną šansą sukūręs Keeganas Murray gavo bloką ir „Kings“ beliko prasižengti.

Iki rungtynių pabaigos buvo likę pustrečios sekundės, tačiau Alperenas Šengunas išmetė kamuolį Malikui Monkui į rankas, „Kings“ paprašė minutės pertraukėlės ir paskutinę sekundę Ericas Gordonas prasižengė prieš iš toli atakavusį Foxą. Pastarasis įmetė visas tris baudas ir svečiai stebuklingai išsigelbėjo.

Fox ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, kurio sąskaitoje per 37 minutes – 31 taškas (11/20 dvit., 0/3 trit., 9/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Hjustono komandai Jalenas Greenas per 36 minutes pelnė 41 tašką (8/13 dvit., 6/9 trit., 7/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus.

„Rockets“: Jalenas Greenas 41 (8/13 dvit., 6/9 trit., 7/9 baud., 4 kld.), Alperenas Šengunas 18 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 4 kld.), Jae'Seanas Tate'as 16 (6/12 dvit., 6 atk. kam.), Kenyonas Martinas 15 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Tari Easonas 10 (4/7 dvit.), Jabari Smithas (6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Ericas Gordonas (4 rez. perd., 5 kld.) po 9.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 31 (11/20 dvit., 9/10 baud., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (8/13 dvit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 17 (3/6 trit.), Harrisonas Barnesas 16 (4/8 dvit., 5/5 baud.), Keeganas Murray (2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Terence'as Davisas (2/3 trit.) po 10, Davionas Mitchellas 9 (5 rez. perd.), Chimezie Metu 8 (4/4 dvit., 2 blok.), Kevinas Huerteris 7 (1/6 trit.).