„Žalgirio“ dubleriai krito lyderių akistatoje

2023-02-09 21:24

Kauno „Žalgirio“ dubleriai „7bet-NKL“ lyderių dvikovoje 66:70 patyrė pralaimėjimą prieš keturių pergalių seriją fiksuojančią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. Nugalėtojams Aurelijus Pukelis pelnė 17 taškų, tuo metu žalgiriečiams tiek pat taškų surinko Liutauras Lelevičius.

Nuotr.: Vytautas Kuralavičius

Rungtynių pabaigoje Žygimantas Šimonis šaltakraujiškai sumetė baudas, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-4) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 70:66 (20:21, 17:13, 14:14, 19:18) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (21-9) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai startavo spurtu 8:0, kuris padėjo jiems įgyti dviženklę persvarą (59:48). Tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasidavė ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos po Kajaus Kublicko metimo išlygino rezultatą – 66:66.

Likus pusantros minutės baudas sumetė Tautvydas Kliučinykas, tada komandos apsimainė netaikliais metimais, o galop Marijampolės ekipos pergalę baudomis įtvirtino Šimonis.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Liutauras Lelevičius tolimu šūviu dar bandė gelbėti žalgiriečius, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 5 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

Jo tiesioginis oponentas Motiejus Krivas per 22 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvit., 2/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 6 klaidas, bloką bei 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Žygimantas Šimonis surinko 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) ir 7 atkovotus kamuolius.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Kublickas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida bei 18 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 17 (6/8 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Evaldas Džiaugys 13 (5/8 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (1/5 trit., 5/5 baud.), Žygimantas Šimonis 9 (7 atk. kam.), Marijus Užupis 7.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (3/9 trit.), Kajus Kublickas 15 (5/8 dvit., 5/5 baud.), Motiejus Krivas 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 6 kld.), Matas Vokietaitis 8 (4/5 dvit.), Nedas Montvila 7.