Legionieriaus šou padėjo „Nevėžiui“ nugalėti Šeškaus kariauną

2023-02-12 21:44

Deshawnas Freemanas sužaidė geriausias sezono rungtynes – surinko 27 taškus ir 35 naudingumo balus, o jo vedama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ 91:83 nugalėjo Jonavos „CBet“.

Nuotr.: LKL

Deshawnas Freemanas sužaidė geriausią sezono mačą, o jo vedama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (9-10) „Betsafe-LKL“ iškovojo dramatišką pergalę. Gedimino Petrausko auklėtiniai namie 91:83 (25:27, 23:21, 26:23, 17:12) įveikė Jonavos „CBet“ (11-8).

Freemanas per 32 minutes pelnė 27 taškus (10/14 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Iki šiol jo geriausias pasiekimas buvo 21 taškas ir 30 naudingumo balų mače su Prienų „Labas GAS“.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos Artūrs Žagars realizavo baudų metimus, kurie Kėdainių ekipos pranašumą augino iki keturių taškų (84:80), tuo metu Glynno Watsono lyderystės „CBet“ trūko – jis prametė vieną baudą iš dviejų ir tritaškį.

Vėliau Freemanas pridėjo dar du taškus su pražanga ir taip priartino prie pergalės Kėdainių klubą – 89:81. Galiausiai jos šeimininkai nepaleido.

Jonavos ekipos gretose išsiskyrė Martinš Laksa, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (3/4 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Pirmoji tarpusavio akistata buvo pasibaigusi „CBet“ pergale 71:64.

LKL turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia.

„Nevėžis-Optibet“: Deswhawnas Freemanas 27 (10/14 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 35 naud.), Artūrs Žagars 22 (3/7 dvit., 3/5 trit., 7/12 baud.), Darylas Doualla 14 (4/5 dvit., 2/2 trit.), Danielius Lavrinovičius (2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Marius Valinskas (4/5 dvit.) po 11.

„CBet“: Martinš Laksa 21 (4/8 trit.), Glynnas Watsonas 18 (5/7 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd.), Jeffas Garrettas 15 (5/9 dvit., 1/6 trit., 12 atk. kam.), Edvinas Šeškus 12 (4/6 dvit., 1/6 trit.), Goranas Huskičius 7 (3/8 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.).