Masinės muštynės Taivane: tarp dvylikos išvarytų – ir Dwightas Howardas

2023-02-22 11:45

Dwightas Howardas ir dar vienuolika asmenų buvo išvaryti po muštynių Taivano lygos susitikime. Centras surinko 28 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: screenshot
Nuotr. screenshot

Galingai Taivano lygoje rungtyniaujantis Dwightas Howardas buvo išvarytas iš aikštės, kurioje įsivėlė į masines muštynes.

Neramumai kilo rungtynių tarp Taojuano „Leopards“ ir Taivano „HeroBears“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai „Leopards“ gynėjas Chenas Hsiao-Jungas alkūne trinktelėjo „HeroBears“ žaidėjui Chiangui Yu-anui į veidą.

Tuomet aikštelėje užvirė tikras pragaras. Krepšininkai ir personalas paleido į darbą kumščius.

Gimimo vieta: Atlanta, JAV

Galiausiai aistros buvo nuramintos bei teisėja išvarė Howardą ir dar vienuolika asmenų iš aikštelės.

Nepaisant Howardo pašalinimo, „Leopards“ laimėjo 120:108. Buvusi NBA žvaigždė per 35 minutes pelnė 28 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Howardas po rungtynių tikino tiesiog norėjęs raminti aistras ant parketo, jog kuo greičiau būtų pratęstos rungtynės.

Centras Taivano lygoje vidutiniškai renka po 24,4 taško, 14,1 atkovoto kamuolio ir 6,2 rezultatyvaus perdavimo.