Draugiškame susitikime – „Wolves“ pergalė prieš Kėdainių klubą

2023-02-23 22:50

Alytaus „Wolves“ draugiškame susitikime 86:84 įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

Nuotr.: BC Wolves
Nuotr. BC Wolves

Rinktinių langui laikinai sustabdžius Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovas, Alytaus „Wolves“ ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ jėgas pasitikrino draugiškame mače. Alytiškiai Druskininkuose 86:84 (25:19, 19:21, 22:22, 20:22) įveikė Gedimino Petrausko auklėtinius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ericas Buckneris, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 22 taškai (9/13 dvit., 4/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, 4 asmeninės pražangos bei 26 naudingumo balus.

Juanas Gomezas De Liano rungtyniavo 28 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Juano Gomezo De Liano komentaras:

„Nevėžio“ gretose nesustabdomai žaidė Timas Lambrechtas. Belgas per 31 minutę surinko 30 taškų (9/12 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, perimtą kamuolį, asmeninę pražangą bei 41 naudingumo balą.

Alytaus klubas LKL per 20 mačų yra pasiekęs 14 pergalių bei žengia trečioje vietoje, tuo metu kėdainiškiai laimėjo 9 kartus ir patyrė 11 nesėkmių bei rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

„Wolves“: Ericas Buckneris 22 (8 atk. kam.), Ahmadas Caveris 15 (9 rez. perd.), Adas Juškevičius (3/6 trit.) ir Juanas Gomezas De Liano po 13, Regimantas Miniotas 12 (8 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Bradas Davisonas 19 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Rafaelis Rodriguesas 14 (6 atk. kam.), Darylas Dualla 13 (6 atk. kam.).