Sezono mačą sužaidęs Papanikolaou atvedė „Olympiakos“ į pergalę Valensijoje

2023-02-25 00:08

Kostas Papanikolaou surinko 22 taškus, o „Olympiakos“ 92:85 įveikė „Valencia“.

Nuotr.: Valencia Basket/Miguel Angel Polo
Nuotr. Valencia Basket/Miguel Angel Polo

Pirėjo „Olympiakos“ (18-7) iškovojo aštuonioliktąją pergalę Eurolygoje. Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 92:85 (15:25, 20:20, 30:13, 27:27) pranoko „Valencia“ (13-12) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (52:52), tačiau „Olympiakos“ surengė spurtą 21:6 ir po Kosto Slouko tolimo šūvio ketvirtojo kėlinio pradžioje persvara išaugo iki 15 taškų (73:58).

Per likusį laiką graikams pavyko išlaikyti apčiuopiamą pranašumą ir triumfuoti.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Kostas Papanikolaou, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 22 taškai (4/4 dvit., 4/6 trit., 2/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Tai buvo geriausias 32-ejų krepšininko sezono mačas.

Valensijos komandai Klemen Prepeličius per 21 minutę pelnė 21 tašką (2/2 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 21 (5/7 trit., 4 rez. perd.), Jamesas Webbas 14 (4/8 trit.), Jaredas Harperis 11, Bojanas Dubljevičius 9 (3/7 trit., 4 kld.), Victoras Claveras 8 (2/3 trit.), Jonahas Radebaughas 7 (4 per. kam.).

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 22 (4/4 dvit., 4/6 trit.), Saša Vezenkovas 20 (7/9 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Thomasas Walkupas 13 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Shaquielle'as McKissicas 11 (3/6 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Kostas Sloukas 10 (5/5 baud., 9 rez. perd.), Isaiah Canaanas 7.