Grigo auklėtiniai iškovojo septintąją pergalę

2008-11-24 11:03
Ukrainos krepšinio lygoje (UBL) sekmadienį Rimanto Grigo treniruojama Kijevo „Budivelnik“ komanda, kuriai atstovauja Povilas Čukinas, svečiuose 96:78 nugalėjo Dneprodzeržinsko „Dnepr-Azot“ ekipą su Justu Česnavičiumi ir iškovojo septintąją pergalę.

Čukinas per 22 minutes surinko 11 taškų (4/5 dvitaškių, 3/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, suklydo 4 ir prasižengė 1 kartą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Johnas DeGroatas. Jis pelnė 32 taškus.

„Dnepr-Azot“ ekipoje Česnavičius per 22 minutes įmetė 14 taškų (3/9 dvitaškių, 8/9 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį Dnepropetrovsko ekipoje žaidė Jerelas Allenas, surinkęs 15 taškų.

Lvovo „Politechnika-Galyčina“ komanda, kuriai atstovauja Gediminas Navickas, šeštadienį namuose 90:66 nugalėjo Zaporožės „Ferro-ZNTU“ krepšininkus.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 12 taškų (2/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Kitose rungtynėse Ivano Frankovsko „Goverla“ komanda, kuriai atstovauja Aivaras Kiaušas, savo aikštėje 82:75 įveikė Dnepropetrovsko „Dnepr“ ekipą.

14 min. žaidęs Kiaušas įmetė 1 tašką (1/2 baudų) ir 2 kartus prasižengė.

„Politechnika-Galyčina“ (10 pergalių/4 pralaimėjimai) užima trečiąją, „Budivelnik“ (7/7) - šeštąją, „Goverla“ (4/10) - aštuntąją, o „Dnepr-Azot“ (3/12) - devintąją vietas. Dešimties komandų čempionate pirmauja Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ (11/4) krepšininkai.