Dramoje Tel Avive – „Maccabi“ triumfas prieš „Fenerbahče“

2023-03-08 22:02

Lorenzo Brownas surinko 21 tašką, o „Maccabi“ dramatiškoje kovoje 78:74 palaužė „Fenerbahče“.

Nuotr.: Seffi Magriso/GettyImages

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (14-13) ekipa, kuri namie 78:74 (17:25, 26:14, 18:17, 17:18) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (16-10) krepšininkus.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (71:71), tačiau Wade'as Baldwinas pelnė dvitaškį su pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį (74:71).

Netrukus Marko Guduričius likus minutei sušvelnino skirtumą (73:74) bei turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau suklydo, o Lorenzo Brownas baudomis padidino „Maccabi“ pranašumą (76:73).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Kitoje atakoje pražangą išprovokavęs Scottie Wilbekinas pataikė tik vieną baudą (74:76), o Baldwinas baudomis įtvirtino pergalę (78:74).

Tel Avivo komandai Johnas Dibartolomeo per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Brownas, per 37 minutes pelnęs 21 tašką (4/12 dvit., 2/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Stambulo ekipos gretose išsiskyrė Dyshawnas Pierre'as, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 15 taškų (4/6 dvit., 1/7 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 21 (4/12 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), Wade'as Baldwinas 15 (2/4 trit., 5/5 baud.), Bonzie Colsonas (3/9 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Romanas Sorkinas (5/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Johnas Dibartolomeo (2/6 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) po 10, Jarellas Martinas 9.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 16 (4/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Dyshawnas Pierre'as 15 (4/6 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam.), Johnathanas Motley 12 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Nickas Calathes (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Marko Guduričius (2/7 trit.) po 8, Scottie Wilbekinas 7 (1/8 trit.).