Aštuntfinalio starte – „Vyčio-VDU“ triumfas prieš Palangos ekipą

2023-03-15 20:00

16 tritaškių pataikęs „Vytis-VDU“ aštuntfinalio starte 91:74 įveikė Palangos „Kuršius“. Nugalėtojams Augustinas Mikštas surinko 23 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 34 naudingumo balus. Antrosios serijos rungtynės prasidės šeštadienį 19.30 val.

Nuotr.: D. Lukšta

„Vytis-VDU“ pergalingai startavo „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape. Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 91:74 (24:14, 25:16, 27:20, 15:24) įveikė Palangos „Kuršius“.

Aštuntfinalio serija vyks iki trijų pergalių. Antrosios serijos rungtynės prasidės artėjantį šeštadienį 19.30 val.

„Vyčio-VDU“ ekipai Augustinas Mikštas per 22 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei surinko 34 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Nugalėtojams Karolis Kokoška per 18 minučių pridėjo 17 taškų (1/1 dvit., 5/7 trit.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, klaidą bei 23 naudingumo balus.

Titas Januševičius per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/8 dvit., 4/8 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 5 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

Jau po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai turėjo 19 taškų persvarą (49:30), o ketvirtojo ketvirčio pradžioje jų pranašumas išaugo iki rekordinių 32 taškų (82:50).

„Vytis-VDU“ realizavo 16 iš 38 tritaškių (42 proc.), kai svečiai iš Palangos – 6 iš 22 (27 proc.).

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Budrys, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 17 taškų (6/7 dvit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

Tuo metu Ernestas Jaškus per 36 minutes atriekė 21 tašką (5/13 dvit., 2/8 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 6 kamuolius, triskart suklydo, blokavo metimą bei surinko 15 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 23 (4/7 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam., 34 naud.), Titas Januševičius 19 (2/8 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Karolis Kokoška 17 (5/7 trit., 7 atk. kam.), Eimantas Žilius 15 (5/8 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 7.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 21 (5/13 dvit., 2/8 trit., 5/8 baud., 6 per. kam.), Tadas Budrys 17 (6/7 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Zacaree Owensas 14 (4/6 dvit., 2/3 trit.), Tadas Kararinas 11 (5/6 dvit., 9 atk. kam.).