Galingą spurtą surengę „Ryto“ dubleriai pagriebė bilietą į ketvirtfinalį

2023-03-23 21:17

Dviženklį deficitą panaikinę Vilniaus „Ryto“ dubleriai likus 3 minutėms iki mačo pabaigos surengė spurtą 18:0 ir laimėjo aštuntfinalio seriją 3:1 prieš Vilniaus „Steką“. Ketvirtfinalyje Vilniaus „Ryto“ dublerių laukia Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Nuotr.: R. Lukoševičius

Paskutinę reikiamą pergalę iškovojęs Vilniaus „Rytas-2“ žengė į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį. Andriaus Šležo treniruojamas klubas savo aikštėje 92:85 (22:18, 17:23, 25:28, 28:16) trečią kartą pranoko Vilniaus „Steką“ ir laimėjo aštuntfinalio seriją 3-1.

Ketvirtfinalyje „Ryto“ dublerių laukia Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ iššūkis.

Nugalėtojams Arnas Adomavičius per 34 minutes pelnė 29 taškus (8/15 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Stekas“ turėjo dviženklę persvarą (85:74), tačiau per lemiamą atkarpą „Rytas-2“ surengė spurtą 18:0 ir laimėjo ne tik mačą, bet ir aštuntfinalio seriją.

„Ryto-2“ gretose galingą pasirodymą surengė ir Modestas Babraitis, per 29 minutes surinkęs 18 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 2 klaidas bei 26 naudingumo balus.

Adas Šimonis įmetė 2 iš 7 tritaškių.

„Steko“ ekipos gretose išsiskyrė Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 2/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Tuo metu Augustas Šuliauskas susmeigė 5 iš 9 tritaškių. Jis iš viso pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 29 (8/15 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Modestas Babraitis 18 (2/3 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 26 naud.), Augustinas Kiudulas 13 (2/4 trit.), Gediminas Alisas 10 (2/4 trit.), Adas Šimonis (2/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Laurynas Klimas po 8.

„Stekas“: Augustas Šuliauskas 17 (5/9 trit., 4 rez. perd.), Karolis Brusokas 16 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 29 naud.), Tadas Rinkūnas 13 (3/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Paulius Semaška 10 (2/5 trit.), Mantas Šerkšnas 9 (5/5 baud.).