Užduokite klausimą BN+ Q&A tinklalaidei

2023-03-26 14:19

Po šio krepšinio įvykiais audringo savaitgalio Jonas Lekšas, Lukas Malinauskas ir Karolis Tiškevičius pirmadienį prisės atsakyti į BN+ prenumeratorių klausimus Q&A tinklalaidėje. Klausimus jiems Pliusai gali rašyti šios naujienos komentaruose.

Tapti BN+ nariu galite paspaudę čia.

Ankstesnio Q&A ištrauka:

 Komentarai:

Kodėl krepšininkai neskuta pažastų? 😁
2023-03-27
+2
Atsakyti
Sveiki, 1. Labai patiko jūsų podcastas kai rinkotės komandas iš EČ. Galbūt surinktumėt all time komandas iš Eurolygos/LKL/NBA. 2. Ar neatrodo, kad jaunieji žaidėjai LKL komandose gauna per mažai minučių? Treneriai faktiškai betkokioje situacijoje, net ir beviltiškoje leidžia geriausius ir vyriausius žaidėjus, vietoje to, kad leistų jaunimui išsibandyti savo jėgas. Labiausiai įsiminęs mačas, kai Dzūkija prieš Žalgirį trečiame kėlinyje turėjo -30 ar -35 ir vistiek treneriai toliau į aikštę leidžia vos pajudantį Jomantą, vietoje to, kad duotų savo jėgas išsibandyti jauniesiems žaidėjams? Ar nemanote, jog daug talento buvo supūdyta ant suolo dėl kai kurių trenerių kvailų ambicijų ir neprofesionalumo? 3. Kaip bent pokolkas matytumėte kito sezono Žalgirį? Kurie žaidėjai vis gi liks, kas išvyks savo noru/ kurio žaidėjo ar žaidėjų atsisakys pats Žalgiris? Kokių žaidėjų reikėtų į atsilaisvinančias vietas? 4. Polonara: pačioje pradžioje visiems, tuo pačiu ir man buvo labai daug Hyp'o dėl šio žaidėjo, bet kuo toliau, tuo jis labiau nuvilia. Atrodo labai atsišlangavęs ypatingai gynyboje, ar vis gi jis nėra pervertintas? Jei lieka kitam sezonui Žalgiryje, kokia jo reali vertė ir ar verta jį pasilikti? O gal vis gi geriau už pusę kainos Cavanaugh?
2023-03-27
+4
Atsakyti
nuo kokio lankytoju skaičiaus apmokestinsit basketnews.com🙂
2023-03-27
-2
Atsakyti
Kaip manote kokius Lietuvius kitam sezonui bandys prisivylioti Wolves jeigu (o matomai taip ir bus) žais viename iš stipresnių europos turnyrų? Kaip vertintumėte dviejų vilniečių, Mindaugo Kuzminsko ir Deivydo Sirvydžio sugrįžimą į gimtinę?
2023-03-27
+2
Atsakyti
Uz kokius nuopelnus Zalgirio Eurolygos rungtynes per tv3sport visada komentuoja Vysniauskas? Nieko pries ji neturiu, komentuoja profesionaliai, bet kur emocija? Rungtynese su Ulker Ryti pakeite Vilius Stalgaitis. Buvo tiesiog atgaiva ausims! Kitas dalykas, nors jau apkalbetas buvo, bet pasikartosiu: mielas Jonai, na perduok savo kolegoms, kad leistu pagaliau ziurovams normaliai pasiziureti komandu pristatymus ir baigtu burbuliuoti tuo metu. Ulker, macabbi ir kitos tikrai turi fainus pristatymus, smagu pasiziureti, pasilyginti su Zalgirio. Tuo metu ant virsaus komentuodami atimate visa malonuma ir emocija!
2023-03-27
+3
Atsakyti
kada Rytas planuoja mokėt algas ir savo jaunimo komandoms ir treneriams? nes kiek girdėta algos vėluoja gan ilgokai
2023-03-27
Atsakyti
Manau galime atiduoti duoklę ir NKLygai, kur vyksta playoff. Kokios komandos žais Final4, kas kokia vietą užims ir kurie nkl krepšininkai kitais metais galėtų papildyti LKL komandų gretas ir turėti neblogą rolę komandoje?
2023-03-27
+3
Atsakyti
Berods po Zaza Pachulia samoningo traumavimo Kawai, pastatant koją į jo nusileidimo vietą, tiek nba tiek Fiba priėmė taisyklę skirti baudą už įžengimą į nusileidimo zoną. Kokia jūsų nuomonė ar ne per retai skiriamos techninės puolime už vaidybą ar išmestas į priekį kojas šiose situacijose. Gal teko girdėt ar yra diskusija tokio "flopinimo" talentams įvardinti, kad teisėjai žinotų, kurie žaidėjai tuo linkę piktnaudžiaut? O gal laikotės nuomonės, kad tai menas "prigaut" tiek teisėją tiek besiginantį?
2023-03-27
+3
Atsakyti
1. Chebrye, o jums neatrodo, kad dabar ginčo kamuolys užfiksuojamas pergreitai, o dar dažniau ir bereikalingai tuo atveju, kai kažkuri komanda jau jau užvaldo/perima kamuolį? 2. Ar Kleizos išgirtas vienas geriausų - Karolis - turi ambicijų komentuoti Eurolygą ir atsinešti blevyzgas ir, svarbiausia, kalbėjimo laisvumą, kuris buvo aptartas per gimtadienį kaip didžiausia Basketnewso atnešta nauda Lietuvai žurnalistų tarpe, atsižvelgiant, kad EL komentuoja snobas Vyšniauskas?
2023-03-26
+5
Atsakyti
Ar V.Mikalauskas dirba tik su Motiejūnu, ar turi kokį etatėlį "Monaco" klube? Jeigu tik su Donatu, paspėliokit, kiek tokios paslaugos Donatui atsieina?
2023-03-26
+3
Atsakyti
Gal žinote kodel NBA treneriai nebedėvi kostiumų ir dabar būnų apsirengę kaio fizrukai? 😃
2023-03-26
Atsakyti
Ar peržiūrėjote filmą "Einikis"? Kokie pačių vertinimai?
2023-03-26
Atsakyti
kurie eurolygos final4 dalyviai būtų pats geriausias variantas lietuvai ekonomine prasme ? turbūt oly, partizan, feneris ir maccabi?
2023-03-26
+4
Atsakyti
eurolygos reguliarusis sezonas į pabaigą, tai kiekvienas sudarykite atkrintamųjų poras (įmanomas), kurias jums būtų įdomiausia stebėti.
2023-03-26
-1
Atsakyti
.
2023-03-26
Atsakyti
kas labiau tikėtina (surikiuokite): a) partizan laimi eurolygą b) rytas apgina lkl čempionų titulą c) lietuva iškovoja medalį pasaulio čempionate
2023-03-26
+3
Atsakyti
kas moka alga D-Mo treneriukui Virgiui, Monakas ar pats Donatas?
2023-03-26
+5
Atsakyti
donce pats moka, nes jis yra jo asmeninis treneris
2023-03-27
+2
Atsakyti
kokia juoda katė yra perbėgusi tarp vyr. red. dr. Jono Miklovo ir pulkininko Edgaro Pulkovskio? Akivaizdu kad yra buvęs kažkoke konfliktėlis ir bnews-knet priešprieša nėra tik paprasta konkurencija.
2023-03-26
+7
Atsakyti
Sveiki, puikus podcastas. Ar daug duodat šansų, kad Polonara dar liks Žalgiry kitą sezoną, kaip manot ar nebūtų geriau duot šansą pavyzdžiui kokiam Krivui, jei Italui prasta diena? Įdomu būtų išgirsti jūsų nuomones. Ačiū, geros savaitės!
2023-03-26
+1
Atsakyti
Jeigu po šio sezono išeina Sireika iš Šiaulių, kas galėtų tapti vyr.treneriu?
2023-03-26
+4
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 52

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.