Laprovittolos traukiama „Barcelona“ triumfavo rekordiniame Belgrade

2023-03-28 23:43

Nicolasas Lapravittola pelnė 25 taškus ir surinko 32 naudingumo balus, o „Barcelona“ 89:80 įveikė Belgrado „Partizan“. Šiame mače buvo užfiksuotas sezono lankomumo rekordas – 20,041 sirgalius.

Nuotr.: Partizan Mozzart Bet/Dragana Stjepanovic
Nuotr. Partizan Mozzart Bet/Dragana Stjepanovic

Kauno „Žalgiriui“ palankią pergalę Eurolygoje pasiekė „Barcelona“ (21-10). Katalonai išvykoje 89:80 (25:21, 19:24, 22:13, 23:22) įveikė Belgrado „Partizan“ (17-14), kurią žalgiriečiai dar gali aplenkti.

Septintą vietą užimantis Belgrado klubas už kauniečius turi dviem pergalėmis daugiau, tuo metu „Barcelona“ aplenkė „Monaco“ ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, „Žalgiris“ ir Monako ekipa yra sužaidusi maču mažiau. Šios komandos jėgas tarpusavyje pasitikrins trečiadienį Kaune.

Šiame mače buvo užfiksuotas sezono lankomumo rekordas – 20,041 sirgalius.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Rokas Jokubaitis per 10 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 8 naudingumo balus.

Svečiai po pirmosios rungtynių pusės turėjo minimalų deficitą (44:45), tačiau trečiąjį kėlinį laimėjo 22:13 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 8 taškų persvarą – 66:58.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkų atsilikimas tesiekė 3 taškus (70:73). Nicolasas Lapravittola smeigė tritaškį, Nikola Mirotičius pridėjo dvitaškį ir „Barca“ vėl nutolo (78:70).

Per likusį laiką „Partizan“ nebuvo priartėjusi arčiau nei 7 taškais bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Laprovittola, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 25 taškai (1/2 dvit., 4/5 trit., 11/13 baud.), 7 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Belgrado komandai Dante Exumas per 27 minutes pelnė 24 taškus (4/6 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 1 kamuolį bei surinko 25 naudingumo balus.

„Partizan“: Dante Exumas 24 (4/6 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud., 25 naud.), Kevinas Punteris 16 (5/11 dvit., 1/6 trit.), Zachas LeDay 10 (4/8 dvit., 5 atk. kam.).

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 25 (4/5 trit., 11/13 baud., 7 rez. perd., 32 naud.), Nikola Mirotičius 19 (4/5 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 27 naud.), Janas Vesely 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Tomašas Satoransky 10 (2/2 trit., 5 rez. perd.).