Valančiūnas juokavo su treneriu, o „Pelicans“ laimėjo Vakarų konferencijos lyderių tvirtovėje

2023-03-31 07:58

„Pelicans“ išvykoje 107:88 susitvarkė su be Nikola Jokičiaus žaidusia „Nuggets“. Jonas Valančiūnas nugalėtojams surinko 15 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: AP-Scanpix

Dėl vietos atkrintamosiose Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kovojanti Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-38) iškovojo svarbią pergalę. „Pelicans“ išvykoje 107:88 (21:17, 29:23, 32:30, 25:18) įveikė Denverio „Nuggets“ (51-25).

Valančiūnas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo bei keturiskart prasižengė.

Rungtynėse užfiksuotas smagus JV pokalbis su treneriu Willie Greenu. Specialistas susistabdęs lietuvį su šypsena veide pasakė, jog šiam rungtynėse beliko vienas pagąsdinimas, kuris yra tapęs Valančiūno vizitine kortele. Uteniškis šią repliką palydėjo su šypsena.

Vakarų konferencijos lyderiai šį kartą vertėsi be Nikola Jokičiaus ir atsidūrė atsilikinėjančių vaidmenyje nuo mačo pradžios.

Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ pirmavo 19 taškų (78:59) persvara ir nors lemiamame ketvirtyje šeimininkai buvo priartėję iki vienženklio skirtumo (79:88), svečiai užtikrintai užbaigė dvikovą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Brandonas Ingramas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 31 taškas (13/21 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Po šios pergalės „Pelicans“ Vakaruose dalinasi 7-8 vietas. Nuo vietą atkrintamosiose garantuojančios 6-os pozicijos juos skiria viena pergalė. 11-oje vietoje esanti Dalaso „Mavericks“ jau dviem pergalėmis atsilieka nuo „Pelicans“.

Denverio komandai Jamalas Murray per 35 minutes pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Jamalas Murray 21 (4/10 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd.), Bruce'as Brownas 19 (7/11 dvit., 5/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Aaronas Gordonas (4/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Christianas Braunas (5/7 dvit.) po 11, Michaelis Porteris 10 (5/8 dvit., 0/7 trit.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (13/21 dvit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), C.J. McCollumas 23 (2/7 dvit., 6/8 trit.), Jonas Valančiūnas (5/10 dvit., 5/5 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Trey Murphy (3/10 trit.) po 15, Naji Marshallas 7 (3 per. kam.).