Galingą dėjimą sugrūdęs Sabonis su „Kings“ krito pratęsime

2023-04-03 07:41

Domantas Sabonis surinko 26 taškus ir pataikė 9 metimus iš 12, bet jo vedama „Kings“ namie per pratęsimą 134:142 nusileido trečiai blogiausiai šio sezono ekipai „Spurs“.

Nuotr.: AP – Scanpix

Domantas Sabonis varžovą nubaudė galingu dėjimu, lietuvis puikiu procentu atakavo krepšį ir surinko 26 taškus, tačiau jo vedama Sakramento „Kings“ (47-31) NBA pirmenybėse patyrė netikėtą nesėkmę.

Sakramento ekipa kovoje su trečia blogiausia šio sezono komanda San Antonijaus „Spurs“ (20-58) per pratęsimą pralaimėjo 134:142 (30:32, 28:31, 34:33, 31:27, 11:19).

Laimėjus rungtynes, „Kings“ būtų užsitikrinusi Ramiojo vandenyno diviziono nugalėtojų vardą, ko nebuvo pasiekusi pastaruosius 20 metų. Šiame divizione „Kings“ nuo artimiausio varžovo Finikso „Suns“ (43-35) turi keturių pergalių atotrūkį.

Rezultatyvūs perdavimai 11

Likus ketverioms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos „Kings“ Vakarų konferencijoje užima trečiąją vietą, o nuo antroje pozicijoje esančios Memfio „Grizzlies“ (49-29) atsilieka dviem laimėjimais.

„Kings“ dar susitiks su Naujojo Orleano „Pelicans“, Dalaso „Mavericks“, „Golden State Warriors“ ir Denverio „Nuggets“.

Sakramento komandai Domantas Sabonis per 39 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/12 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, suklydo 3 sykius ir 4 kartus prasižengė.

Sabonio dėjimas per varžovą:

Sabonio žaidimo epizodai:

Rezultatyviau už Sabonį žaidė tik De'Aaronas Foxas, pelnęs 28 taškus. Jis pataikė 10 dvitaškių iš 15 ir visus 8 baudų metimus, bet prametė visus 8 tritaškius.

„Dabar nėra geriausias laikas pralaimėti tokias rungtynes, – sakė Foxas. – Bet tokių blogų pralaimėjimų pasitaiko. Turėjome sužaisti kur kas geriau, ypatingai mačo pabaigą.“

Būtent Foxo taškai likus 36 sekundėms ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą (123:123). Kevinas Huerteris dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet nepataikė.

San Antonijaus ekipos gretose išsiskyrė trigubą dublį surinkęs Tre Jonesas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 17 taškų (7/11 dvit., 3/3 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dougas McDermottas, per 28 minutes pelnęs 30 taškų (5/7 dvit., 4/8 trit.). Jis per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą surinko 22 taškus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 28 (10/15 dvit., 0/8 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 26 (8/11 dvit., 7/12 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Keeganas Murray 18 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Harrisonas Barnesas (4/9 dvit.) ir Terence'as Davisas (3/8 trit.) po 15, Kevinas Huerteris 13 (2/12 trit.).

„Spurs“: Dougas McDermottas 30 (5/7 dvit., 4/8 trit., 8/9 baud.), Julianas Champagnie 26 (5/7 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Tre Jonesas 17 (7/11 dvit., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 33 naud.), Zachas Collinsas 16 (4/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Malaki Branhamas 15 (6/7 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.).