Lietuvos bokštų akistatoje – Sabonio trigubas dublis ir „Kings“ šėlsmas

2023-04-05 06:26

„Kings“ išvykoje 121:103 nugalėjo „Pelicans“, o Domantas Sabonis surinko 13-tą sezono trigubą dublį – 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Jonas Valančiūnas pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: USA TODAY Sports via Reuters Con
Nuotr. USA TODAY Sports via Reuters Con

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko Lietuvos bokštų, Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno, tiesioginis susitikimas. Pergale džiaugėsi Sabonio vedama Sakramento „Kings“, kuri išvykoje 121:103 (25:22, 40:32, 31:26, 25:23) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (40-39).

Sakramento ekipos gretose išsiskyręs Sabonis surinko 13-tą sezono trigubą dublį. Jo sąskaitoje per 32 minutes buvo 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 2 klaidos ir 3 pražangos.

13-tas trigubas dublis yra šeštas geriausias pasiekimas per NBA sezoną istorijoje.

Ši pergalė užtikrino „Kings“ Ramiojo vandenyno diviziono nugalėtojų vardą. Šio pasiekimo Sakramento klubas nebuvo užfiksavęs 20 metų.

Sakramento ekipa taip pat užsitikrino trečiąją vietą Vakarų konferencijoje.

Valančiūnas šeimininkų gretose buvo pastebimas. Jis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Dvikovoje „Kings“ pranašumas abejonių nekėlė nuo pirmųjų minučių, o paskutiniame ketvirtyje komandas skyrė 24 taškai (119:95).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo De'Aaronas Foxas, per 29 minutes pelnęs 23 taškus (8/17 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano komandai Brandonas Ingramas per 37 minutes pelnė 22 taškus (6/13 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus prarado kamuolį.

Domanto Sabonio žaidimo epizodai:

„Pelicans“ užsitikrino vietą įkrintamosiose po Jutos klubo nesėkmės. Jie dar turi galimybę pakilti iki 5-os pozicijos Vakaruose.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 (6/13 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kld.), Trey Murphy 17 (3/8 trit.), Jonas Valančiūnas 13 (5/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), C.J. McCollumas (6/15 dvit., 5 atk. kam.) ir Dysonas Danielsas po 12, Herbertas Jonesas 11 (4/9 dvit.), Larry Nance'as 7 (2 blok.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 23 (8/17 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Keeganas Murray 21 (7/10 trit., 6 atk. kam.), Malikas Monkas 17 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Domantas Sabonis (6/10 dvit., 12 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas (4/6 dvit., 5/5 baud., 3 per. kam.) po 16, Kevinas Huerteris 11 (4/5 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Davionas Mitchellas 8 (2/3 trit.).