„Bayern“ įveikęs „Real“ kėsinasi į pirmąją vietą

2023-04-06 23:33

Madrido „Real“ 79:67 įveikė Miuncheno „Bayern“ ir pergalėmis susilygino su pirmoje vietoje žengiančia Pirėjo „Olympiakos“. Pirėjo ir Madrido komandoms liko po vienerias rungtynes, tačiau tiesioginį pranašumą turi „Olympiakos“.

Nuotr.: Sonia Canada/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Sonia Canada/Euroleague Basketball via Getty Images

Madrido „Real“ (23-10) kėsinasi į pirmąją Eurolygos vietą. Mario Hezonjos vedamas Madrido klubas namie 79:67 (19:13, 21:23, 16:8, 23:23) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (11-22).

Po šios pergalės „Real“ susilygino laimėjimais su pirmoje vietoje žengiančia Pirėjo „Olympiakos“, tačiau karališkasis klubas neturi tiesioginio pranašumo prieš turnyrinės lentelės lyderius. Turnyrinę lentelę rasite čia.

Abiem ekipoms liko po vienerias reguliariojo sezono rungtynes. Madrido ekipa išvykoje susitiks su Tel Avivo „Maccabi“, o „Olympiakos“ namie kovos su Vitorijos „Baskonia“.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Madrido komandai Guerschonas Yabusele per 29 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mario Hezonja, per 25 minutes pelnęs 20 taškų (2/4 dvit., 5/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Zylanas Cheathamas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 20 taškų (9/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

„Real“: Mario Hezonja 20 (5/10 trit.), Džananas Musa 11 (2/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 10 (2 blok.), Adamas Hanga 9 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Walteris Tavaresas 7 (5 atk. kam., 3 blok.).

„Bayern“: Andreasas Obstas 21 (7/10 trit.), Zylanas Cheathamas 20 (9/13 dvit., 8 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas 8 (2/5 trit.).