Blaževičius žaidė naudingiausiai savo komandoje

2023-05-14 22:00

Marekas Blaževičius antrąsyk iš eilės fiksavo dviženklius taškų ir naudingumo rodiklius. Šįsyk jis pasižymėjo 15 taškų ir 19 naudingumo balų.

Nuotr.: Obradoiro CAB

Marekas Blaževičius buvo naudingiausias komandos žaidėjas, tačiau pergalės nepasiekė.

Lietuvio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (13-20) svečiuose 85:96 (15:24, 33:22, 19:24, 18:26) nusileido Badalonos „Joventut“ (19-14).

Blaževičiaus sąskaitoje per 18 minučių buvo 15 taškų (6/8 dvit., 3/4 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, 5 pražangos bei 19 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Dėl asmeninių pražangų limito Blaževičius buvo priverstas sėsti ant suolo, kai likus 3 minutėms jo ekipa atsilikinėjo 84:91.

Lietuvis antrame mače iš eilės fiksuoja dviženklius taškų ir naudingumo rodiklius. Mače su „Barcelona“ jie siekė 15 taškų ir 12 naudingumo balų.

Badalonos komandai Kyle'as Guy per 27 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 3/8 trit., 6/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Joventut“: Joelis Parra (7/9 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 26 naud.) ir Kyle'as Guy (4/4 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud., 28 naud.) po 23, Andresas Felizas 14 (5/6 dvit.), Vladimiras Brodziansky 13 (4/11 dvit., 8 atk. kam.), Pepas Busquetsas 10 (2/7 trit.).

„Monbus Obradoiro“: Kassiusas Robertsonas 17 (3/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Marekas Blaževičius 15 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Philipas Scrubbas 13 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Thomasas Scrubbas 10 (5 atk. kam.), Fernando Zurbriggenas 8 (2/3 trit.), Edgaras Vicedo 7.