Jasaičio ekipa iškovojo ketvirtą pergalę

2008-12-12 00:48

Ketvirtą pergalę septintajame Eurolygos ture iškovojo Badalonos „DKV Joventut“ komanda. Ji savo aikštelėje 97:93 (26:24, 22:24, 28:21, 21:24) nugalėjo Romos „Lottomatica“ krepšininkus.

Pergalingą pranašumą šeimininkai įgijo po ilgosios pertraukos, kadangi sužaidus 20 minučių rezultatas dar buvo lygus (48:48).

21-ąją mačo minutę svečiai buvo trumpam išsiveržę į priekį (51:50), tačiau tada „DKV Joventut“ ekipa laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 10:0 ir susikrovė saugų pranašumą, kurio per likusias 15 minučių nebeišvaistė.

Simas Jasaitis nugalėtojams per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių) bei 2 kartus prasižengė.

„DKV Joventut“: Bracey Wrightas 19, Luka Bogdanovičius 15, Edu Hernandezas-Sonseca 14, Demondas Malletas 12, Ferranas Lavina 9, Janas Jagla 9, Pau Ribasas 8.

„Lottomatica“: Andre Hutsonas 22 (8 atk. kam.), Sani Bečirovičius 14, Brandonas Jenningsas 12, Ibrahimas Jaaberis 11, Rodrigo De La Fuente 11, Primozas Brezečas 9.